Kahta Objektif Haber

15 Temmuz Resim Sergisi Büyük İlgi Gördü

15 Temmuz Resim Sergisi Büyük İlgi Gördü
1.300
14 Temmuz 2017 - 16:10

15 Temmuz Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Kahta Kaymakamlığı tarafından 100. Yıl Parkında “15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma” konulu resim sergisi açıldı.

Açılışa ilçe Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, Belediye Başkan Yardımcısı Hamza Özer, AK Parti Kahta İlçe Başkanı Engin Akel, kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Kahta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, Geçen yıl İstanbul ve Ankara başta olmak üzere Ülke genelinde ve Kahta’da çekilen resimlerin sergilendiğini belirterek serginin gün boyu açık olacağını söyledi. Sergide emeği geçen herkese teşekkür eden Kaya, “Bugün 15 Temmuz Anma Etkinlikleri kapsamında yüzüncü yıl parkında 15 temmuz gecesi aziz milletimizin devletine, milletine ve bayrağına sahip çıkması esnasındaki karelerin yer aldığı, ayrıca milli birlik ve beraberlik yürüyüşünde, gerek demokrasi nöbetlerinde çekilen karelerden yaptığımız çalışmalarla bu resim sergisini açtık. Resim sergisini oluşturmamızda büyük katkıları bulunan milli eğitim müdürlüğümüze ve yerel basınımıza çok teşekkür ediyorum. 15 temmuz gecesi yaşanan hadiseyi şiddetle kınıyoruz. Millet olarak birlik ve beraberlik içerisinde, el el omuz omuza vererek dünyanın muasır medeniyetler üzerine çıkacağı günü inşa edeceğiz.” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023