Kahta Objektif Haber

Adıyaman Heyeti Bakan Koca’yı Ziyaret Etti

Adıyaman Heyeti Bakan Koca’yı Ziyaret Etti
295
26 Kasım 2019 - 9:36

Adıyaman Valisi Aykut Pekmez, beraberinde AK Parti Adıyaman Milletvekilleri Ahmet Aydın, İbrahim Halil Fırat, Muhammed Fatih Toprak, Yakup Taş ve Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’yı ziyaret etti.

Sağlık Bakanı Koca ile makamında görüşen Adıyaman heyeti, Adıyaman genelinde gerçekleştirilen ve planlanan sağlık yatırımlarını değerlendirdi.

Görüşme sonrasında açıklama yapan AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, “Sağlık Bakanımız Sn. Dr. Fahrettin Koca ile Adıyaman’da, üzerinde hassasiyetle durduğumuz yatırımlarımıza ilişkin hızlandırma ve çözüm geliştirme noktasında önemli bir görüşmemiz oldu. Taleplerimizi kendisine ilettik, yakın alakalarından ve projelerimize verdikleri destekler için değerli bakanımıza dolayı teşekkür ediyoruz.” dedi.

Bakan Koca, Adıyaman Milletvekillerini Bakanlıkta ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Adıyaman’ımızın çözüm bekleyen konularını birlikte istişare etme fırsatı bulduk. Adıyaman, bundan sonraki süreçte de sağlık alanıyla önemli bir ilimiz olacak.” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Kahta Objektif, kendine duyulan güveni korumak için çalışır. Copyright [ 2016 - 2020 ] All Rights Reserved