Kahta Objektif Haber

Adıyaman Tanıtım Günlerine Yoğun İlgi

Adıyaman Tanıtım Günlerine Yoğun İlgi
515
26 Kasım 2019 - 12:23

Adıyaman Dernekler Federasyonu ile Adıyamanlılar Vakfı tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Adıyaman Tanıtım Günleri yoğun ilgi gördü.

Adıyaman Dernekler Federasyonu ile Adıyamanlılar Vakfı tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Adıyaman Tanıtım Günleri ilk gününden son gününe kadar yoğun ilgi görürken gurbetteki Adıyamanlıların da buluşma noktası oldu.

21-24 Kasım tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilen Adıyaman Tanıtım Günleri etkinliği, birbirinden güzel görüntülere sahne oldu. Kommagene kültürünün eşsiz hoşgörüsüne tanıklık eden kadim medeniyetler şehri Adıyaman’ın tüm kurum ve kuruluşlarının açtığı stantlar binlerce misafire ev sahipliği yaptı. Tanıtım günlerinde gurbetteki Adıyamanlılar bir araya gelirken, yabancı davetlilerde Adıyaman’ı yakından tanıma fırsatı yakaladı. Dört gün süren ve içerisinde kültürel faaliyetlerinde yer aldığı etkinliklere on binlerce vatandaş katılım sağladı. Ayrıca birçok siyasetçi, iş insanları ve bir birinden değerli konukları ağırlayarak yoğun katılımlı bir etkinliği geride bıraktı.

2. Adıyaman Tanıtım Günleri hakkında değerlendirmelerde bulunan Adıyaman Dernekler Federasyonu Başkanı Hüseyin Sevinçtekin, “Adıyaman Tanıtım Günleri kapsamında gurbetteki hemşehrilerimizle ve vatandaşlarımızla bir araya geldik. Stantlarımıza ilgi büyüktü. Yoğun katılımın sağlandığı fuar bizleri son derece mutlu etti. Bizlere dört gün boyunca ilgi, muhabbet ve samimiyet gösteren tüm vatandaşlarımıza gönülden teşekkür ediyorum.” dedi.

İstanbul Yenikapı’da düzenlenen 2. Adıyaman Tanıtım Günleri gerçekleştirilen çeşitli etkinliklerle sona erdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023