Kahta Objektif Haber

Adıyamanlılar Futbol Şöleninde Buluştu

Adıyamanlılar Futbol Şöleninde Buluştu
337
08 Temmuz 2019 - 11:25

Başakşehir Adıyamanlılar Derneği Futbol Turnuvası Final karşılaşması Başakşehir Belediyesi Şehit Erdem Özçelik Stadı’nda şölen havasında gerçekleştirildi. Aşağıdağlıca ve Çetin Aksesuar arasında yapılan final müsabakasını kazanan Aşağıdağlıca bu yılın şampiyonu oldu.

Başakşehir Belediyesi Şehit Erdem Özçelik Stadı’nda yapılan final karşılaşmasında Aşağıdağlıca bu yılın şampiyonu oldu. Müsabakalar sonrasında Ramazan Garipses, Haşim-Gülistan Tokdemir, Adıyaman Harfhane Grubu’nun seslendirdiği türkülere eşlik eden katılımcılar şölende sahne alan Adıyaman Folklor Ekibine eşlik ederek halaylar çektiler.

Sunuculuğunu Yusuf Özpolat’ın yaptığı final şölenine AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Bader Kurucu Başkanı ve Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Melik, Yeniden Refah Partisi ilçe başkanı Kadir Karaca başkan yardımcı Emin Karataş , Adıyamanlılar Vakfı Başkan Yardımcısı Ramazan Aksoy, Güvercintepe Mahallesi Muhtarı Hayrettin Şahbudak, Adıyamanlı STK temsilcileri, iş adamları ve çok sayıda Adıyamanlı katıldı.

Final sonrasında bir selamlama konuşması yapan BA-DER ve ADIFED Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Seviçtekin, etkinliğe katılarak şölene dönüştüren tüm katılımcılara teşekkür etti. Programın hazırlanmasında emeği geçenlere de şükranlarını sunan Seviçtekin, bu tür etkinliklerin birlik ve beraberliğe sağladığı katkıya vurgu yaptı.

Daha sonra birer selamlama konuşması yapan protokol üyeleri, etkinlikte emeği geçen başta başkan Hüseyin Seviçtekin olmak üzere BADER Yönetimine teşekkür ettiler. Bu tür etkinliklerin önemine değinen konuşmacılar gelecek yıllarda da etkinliğin güzellikler içinde devam etmesi dileğinde bulundular.

Program sponsorlara plaket takdiminin ardından turnuvaya katılan takımlara verilen madalya töreniyle devam etti.

Turnuvada dereceye giren takımlara verilen kupa ve madalyaların ardından program sona erdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023