Kahta Objektif Haber

Ağır bir yükü omuzlamıştı: Başhekim Kılıç’ın yoğun mesaisi

Ağır bir yükü omuzlamıştı: Başhekim Kılıç’ın yoğun mesaisi
107
14 Eylül 2023 - 10:09

Kahta Devlet Hastanesi’ne Başhekim olarak atanan Uzm. Dr. Fedli Emre Kılıç göreve başlamasının üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen hem hastane personeli ile hem de Kâhta halkıyla iyi bir diyalog kurdu.

Kahta Devlet Hastanesine uzun bir aradan sonra ilk defa isabetli bir atama gerçekleşti. Meslektaşlarıyla hastalara şifa olmak için yoğun mesai harcayan Başhekim Uzm. Dr. Fedli Emre Kılıç, sağlık hizmeti kalitesini artırmak için hastanede görev yapan meslektaşları ve sağlık çalışanları ile yoğun toplantılar gerçekleştiriyor.

İleri düzeyde cerrahi müdahalelerin Kahta’da yapılması için milletvekilleri ve sağlık bakanlığını adeta sıkboğaz eden Kılıç, hastanenin tıbbi ekipman envanterini de güçlendirmek için tasarruf tedbirlerini artırarak mali bütçe getirisini artırmaya çalışıyor.

Başhekim Kılıç, ileri merkezlere gitmekten yorgun düşen göz hastaları için geçtiğimiz günlerde FAKO (Femtosaniye) cihazlarıyla tekrar katarakt ameliyatlarını başlatmıştı. Acil serviste ise karma olarak hasta kabulünün yapıldığı yeşil alanda yetişkin ve çocuk acili birbirinden ayırarak daha kaliteli teşhis ve tedavinin yapılmasının önünü açtı.

“Hastaneye duyulan güven her geçen gün artıyor”

Başhekim Kılıç, Kahta Devlet Hastanesine duyulan güvenin her geçen gün arttığını söylüyor. Kılıç, “Tüm bilgi birikimimizi, bu güzel şehirde yaşayan hemşerilerimize sağlıklı bir yaşam sunmak için kullanıyor, tüm enerjimizle çalışıyor, meslektaşlarımızla birlikte ilklere imza atıyoruz.” diyor.

“Başarı, tecrübeli ekiple gerçekleşebilir”

Başhekim Kılıç, “Hastanemizde gerçekleştirdiğimiz faaliyetler ve tıbbi iyileştirmeleri çalışma ekibimizle başardığımıza yürekten inanıyorum. Göreve başladığım andan itibaren ekibim, meslektaşlarım ve tüm hastane personelim beni yalnız bırakmayıp, karar verme aşamalarında her türlü desteği verdi. İlçemize sağlık hizmetlerinin nitelikli ve kesintisiz bir şekilde verilmesi için elini taşın altına koydu. Kaliteden ödün vermeden şehrimiz için temel sağlık hizmetini daha ileriye taşımak için çalışmalarımız artarak devam edecektir.” diye konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023