Kahta Objektif Haber

‘Ahlaksızca Bir Algı Operasyonu Yapılıyor’

‘Ahlaksızca Bir Algı Operasyonu Yapılıyor’
727
04 Temmuz 2019 - 19:28

Bakanlık raporuyla ilgili konuşan AK Parti eski Milletvekili Mehmet Metiner, “Benim belediye başkanından hiçbir şekilde böyle bir talebim olmamıştır. Belediye başkanları zaten dolaştıkları, gittikleri her yere, yöresel ürünlerini alıp giderler.” dedi.

AK Parti eski Milletvekili Mehmet Metiner, hakkında çıkan iddialara yanıt verdi.

Haksız bir operasyonla karşı karşıya kaldığını ifade eden Metiner, “Benim belediye başkanından hiçbir şekilde böyle bir talebim olmamıştır. Belediye başkanının benim makamıma böyle bir şey getirdiğinden hiçbir zaman haberim dahi olmamıştır. Belediye başkanları zaten dolaştıkları, gittikleri her yere, yöresel ürünlerini alıp giderler. Bu tür hediyeleşmeleri belediye başkanları yaparlar. Sadece Ak Partili belediye başkanları değil, CHP’li, MHP’li belediye başkanları da yöresel ürünlerini paketlerle getirirler. Zaman zaman ilin milletvekillerine gönderirler. Kimseye ‘bunu neden gönderdin, gönderme’ diyecek durumda değiliz ki… Bu tamamen benim bilgimin, ilgimin dışında gelişen bir durum ama bana çekilen bir algı operasyonu” dedi.

Metiner, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Üstelik şıra, yöresel bir içecektir, helal bir içecektir. Alkolle alakası yoktur. İçki dediğiniz andan itibaren milletin algısı farklılaşır. Siz, Mehmet Metiner’in şırası değil de içkisi bakanlık raporuna girdi dedikten sonra siz başka bir algı oluşturmaya çalışıyorsunuz. Ben düşmanlıklardan yana değilim ama düşmanlıkların da mertçe olmasını bekliyorum. Belli ki devlet içinden bazı alçaklar, bazı kripto unsurlar böyle bir raporu sızdırdılar. Ben İçişleri Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanımızı aradım. Bu müfettişler neye dayanarak böyle bir raporu düzenlemişler. Bize çekilen ahlaksızca bir algı operasyonuyla karşı karşıyayız. Bu doğru bir yöntem değil. Belli ki varlığımızdan rahatsız olan devlet içinde de, Ak Parti içinde de bir takım kripto unsurlar, son zamanda yapmış olduğum açıklamalarımdan rahatsız duyarak böyle bir şey yapmış olabilir. Bunun da takipçisi olacağım.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023