Kahta Objektif Haber

Gençler El Dezenfektan İstasyonu Kurdu

Gençler El Dezenfektan İstasyonu Kurdu
747
08 Haziran 2020 - 20:19

Adıyaman AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığı ekibi kentin çeşitli noktalarına virüs salgınıyla mücadele kapsamında kentte belirli noktalara el dezenfektan istasyonları kurdu.

Korona virüsle mücadele kapsamında kentte alınan önlemler devam ederken, Adıyaman AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığı ekibi kent merkezindeki çeşitli noktalara “El Dezenfektan İstasyonu” kurulumu gerçekleştirdi.

Çarşı merkezinde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Adıyaman AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Yalçın, halkın sağlığını korumak amacıyla el dezenfektan istasyonlarını kentte belirlenen noktalara kurduklarını söyledi.

Vatandaşların mümkün olmadıkça evden çıkmamaları konusunda uyarılarda bulunan Başkan Yalçın, “İşi gereği ve acil ihtiyaçlardan dolayı dışarı çıkan vatandaşlarımız bizim kurduğumuz bu el dezenfektan istasyonlarımızdan faydalansınlar. Şunu unutmayalım korona virüs bizim alabileceğimiz tedbirlerden güçlü değildir. O yüzden herkesin kişisel önlemlerini almalarını ve kurallara uymalarını istiyoruz. AK Parti gençleri olarak elimizden gelen her şeyi esirgemeyeceğiz. Tüm hemşehrilerimize evde kalın, sağlıkla kalın diyorum” diye konuştu.

Vatandaşlardan Nedim Akkuş açıklamasında, ” Gençlerimizi bu etkinlikten dolayı tebrik ediyorum. Güzel bir çalışma olmuş, bizler tedbiri elden bırakmıyoruz ama gençlerimizde bizleri düşünüyor ve el dezenfektan istasyonu oluşturmuşlar.” diye konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023