Kahta Objektif Haber

AK Parti Adıyaman Adayları Tanıtıldı

AK Parti Adıyaman Adayları Tanıtıldı
639
24 Mayıs 2018 - 23:11

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin seçim beyannamesi ve aday tanıtımı için Ankara’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımı ile organize edilen programa Adıyaman’dan da teşkilat mensupları büyük ilgi gösterdi.

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin 24 Haziran’da yapılacak olan erken genel seçimdeki milletvekili aday tanıtım toplantısında partinin seçim beyannamesi de açıklandı.

“Vakit Türkiye vakti” sloganı ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım tarafından açıklanan seçim beyannamesinde 2023 hedefleri için yapılacaklar anlatıldı.

Ankara Spor Salonu’ndaki tanıtıma Adıyaman’dan da AK Parti İl Başkanvekili Mehmet Dağtekin ile birlikte milletvekili adayları Ahmet Aydın, İbrahim Halil Fırat, M. Fatih Toprak, Yakup Taş, Abdulaziz Aslan, Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, AK Parti İl, İlçe ve Merkez ilçe teşkilat mensupları, diğer Belediye başkanları ile çok sayıda partili de katıldı.

“Güçlü Türkiye, Güçlü Hükümet, Güçlü Meclis” vurgusunun yapıldığı beyannamede ekonomi ve sosyal alanlarda atılacak somut adımlar, Türkiye’nin 2023, 2053 ve 2071 hedefleri yer aldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan beyannameyi açıkladıktan sonra illerin milletvekili adayları da tek tek tanıtıldı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023