Kahta Objektif Haber

AK Parti Kahta Gençlik Kolları Başkanını Seçti

AK Parti Kahta Gençlik Kolları Başkanını Seçti
647
09 Kasım 2020 - 11:39

Pazar günü gerçekleştirilen AK Parti Kahta Gençlik Kolları Başkanlığı kongresinde aday gösterilen Enes Polat, AK Parti Kahta İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına seçildi.

Kahta Kültür Merkezinde gerçekleştirilen kongreye, Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Kübra Dörtkardeş, AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni, İlçe Koordinatörü Burak Doğan, İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Yalçın, Ak Parti Belediye Başkan adayı Engin Akel, TÜGVA İl Temsilcisi İdris Toprak, STK temsilcileri ve partililer katıldı. Maske ve sosyal mesafe kurallarının uygulandığı kongre, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Kongrenin açılış konuşmasını yapan AK Parti Kahta Gençlik Kolları Başkanı Enes Polat, gençliğe ve ümmete sözü olduğunu vurguladı.

İlçe Gençlik Kolları Başkanı Enes Polat, “Biz her türlü engellemelere rağmen koşmaya devam edeceğiz. Bu gençliğe, ümmete sözümüz var. AK Partimizde genç olmanın haklı gurunu yaşıyoruz. Biliyoruz ki mensubu olduğumuz bu kutla dava tüm dünya mazlumlarının umududur. Sayın Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, ‘Gençler koşacağız, koşacağız risk alarak koşacağız’ sözleri kalbimize nakşetmiştir. Bizim geleceğe yönelik hayallerimiz ve çok büyük dualarımız var. Kahta gençliği her daim reisin yanındadır ve yanında olmaya devam edecektir.” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023