Kahta Objektif Haber

AK Parti’de Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

AK Parti’de Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
733
08 Şubat 2019 - 23:31

AK Parti Kahta İlçe Teşkilatı tarafından yerel seçim değerlendirme toplantısı düzenlendi.

Parti binasında gerçekleşen toplantıya, AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni, AK Parti Kahta Belediye Başkan Adayı Engin Akel, Kadın ve Gençlik Kolları ile partililer katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni, saha çalışmalarına start verdiklerini ifade ederek, yoğun bir şekildedevam ettiklerini söyledi.

Başkan Yeni yaptığı konuşmada, “Seçim startını verdik. Birlik beraberlik içinde sahamızı gezmekteyiz. Allah nasip ederse kıymetli kardeşlerimizle, Ak davaya destek veren gönüldaşlarımızla beraber 31 Mart’ı bayram havası ile kutlayacağız. Halkımıza sonsuz bir güvenimiz var. Karargâhımız hazır. Allah nasip ederse, karargahta vatandaşlarımızla çay içerek, hasbihal ederek vakit geçireceğiz. Bugüne kadar yaptığımız tüm çalışmalarımızı Engin Başkanımızla istişareli olarak yürüttük.” dedi.

AK Parti Kahta Belediye Başkan Adayı Engin Akel ise, “Geçtiğimiz haftalarda İbrahim Halil Fırat ve Ahmet Aydın vekillerimiz buradalardı. Muhammed Fatih Toprak vekilimiz yurt dışı programları nedeniyle gelememişlerdi. Bugün fırsat bularak seçim çalışmalarımıza katkı sundular. Bizlere destek oluyorlar. Kendilerine huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Bizim bu birlik ve beraberliğimiz olduğu sürece, Allah’ın izni ile alamayacağımız seçim yoktur.  İnşallah Kahta’mız 31 Mart sabahı bir başka bahara, bir başka sabaha merhaba diyecek. Öyle tahmin ediyorum ki Kahta’mız bu dönem AK Parti’ye rekor oranda oy verecek. Bugüne kadar Belediye Başkanlığı görevini yürüten tüm Başkanlarımız ellerinden gelen gayreti gösterdiler. Allah kendilerinden razı olsun. Yeni dönemde de yapacağımız bütün hizmetlerde kendileri ile istişare halinde olacağız. Tecrübelerinden istifade edeceğiz. Bizim en büyük gücümüz, birlik ve beraberliğimizdir. Çünkü biz AK Partiliyiz.” ifadelerini kullandı.

Toplantı da konuşan AK Parti Adıyaman Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Muhammed Fatih Toprak ise, AK Parti’nin 16 yıl içerisinde Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde zorlukları aşa aşa bugünlere geldiğini anımsattı.

Milletvekili Toprak, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Bu bir hizmet yarışıdır. Bu Sayın Cumhurbaşkanımızın ‘Artık Türkiye’de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ diyerek başlattığı ve günümüze kadar taşıdığı bir davadır. Bir vatan sevdasıdır. Sayın Cumhurbaşkanımız, oluşturduğu kadro ve milletimizin teveccühü ile birlikte davamızı bugünlere kadar ulaştırmıştır. Allah’a sonsuz şükürler olsun. AK Parti bu 16 yıl içerisinde Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde zorlukları aşa aşa bugünlere geldi. Hatırlayalım, Darbe girişimleri, Balyoz, Ergenekon, e-muhtıra, cumhurbaşkanlığı seçiminin engellenmesi, AK Parti’nin kapatılmaya çalışılması, 17-25 Aralık darbe girişimi, yargı darbe girişimi, Gezi olayları, 15 Temmuz alçak FETÖ darbe girişimi. Bütün bu kumpaslardan, bütün bu engellerden Cumhurbaşkanımızın liderliğinde alnımız akıyla çıktık. Tabi bunda en büyük güvencemiz, gücümüz, en büyük kaynağımız milletimiz olmuştur.”

-‘En Büyük Kaynağımız Milletimiz Olmuştur’

“Hamd olsun, 24 Haziran’da hemşerilerimizin teveccühüyle Adıyaman’ımızda 4 Milletvekili sayımızı koruduk. Tabii önemli olan gönülleri fethetmek, bu kubbede hoş bir seda bırakmaktır. Makamlar, mevkiler gelip geçicidir. Bize düşen, çok ciddi çalışmalar yaparak bu bayrak yarışını daha ileriye ulaştırmaktır. Ben Partimizin kurulduğu zamanlarda 15-16 yaşında idim. O vakit, AK Parti’nin tüm mitinglerine katıldım. Daha sonra sandık müşahitliği, sandık kurul üyeliği görevlerinde bulundum. Gençlik kollarında görev aldım. Bayrak astım, afiş astım, broşürler dağıttım. Genel Merkez Gençlik Kollarında görevde bulundum. Seçim çalışmalarını yürüttüm. Yurt dışı tecrübemiz oldu. Bana Yurt dışında görev verildi. Avrupa’nın bir çok Ülkesinde seçim çalışmalarına katıldım. Seçim ofisleri kurdum. Partimizin Brüksel Temsilciliğini yaptım.  Aman inanın, bütün bunları bir gün Belediye Başkanı olurum, Milletvekili olurum diye yapmadım. Yarın, bana başka bir görev verilirse yine yaparım. Yaşım yetse gençlik kolları veya teşkilatlarımızın herhangi bir kademesinde herhangi bir görev. Aynı yolun yolcusuyuz, aynı davanın birer neferiyiz. Gece gündüz birlik ve beraberlik içinde çalışarak milletimize AK davayı anlatmaya, gönüller kazanmaya devam edeceğiz.”

-‘Kahta’ya Güzel Hizmetler Kazandırıldı’

Milletvekili Toprak, “Kahta ilçemizde çok ciddi çalışmalar yapıldı, güzel hizmetler kazandırıldı. Mevcut Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra da, Kahta’yı çok iyi tanıyan, vizyon sahibi, Kahta’yı daha iyi noktalara getirebilecek bir Belediye Başkan Adayı olan Engin Akel’i inşallah rekor bir oyla Belediye Başkanı seçeceğiz. Bizim 2023, 2053, 2071 hedeflerimiz var. Bu hedeflerimize emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz.  Projelerimiz hazır. Adıyaman’ımız, Kahta’mız ve diğer ilçelerimiz Allah’ın izni ile güzel yatırımlar alacak.” şeklinde konuştu.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023