Kahta Objektif Haber

AK Parti’den AGAD’a Ziyaret

AK Parti’den AGAD’a Ziyaret
538
03 Ocak 2019 - 19:25

AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış  AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Süleyman Kılınç ve beraberindeki heyet  Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan’ı makamında ziyaret etti.

Her fırsatta Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret ettiklerini anımsatan AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, basın mensuplarının bir çatı altında toplayan AGAD’ın öneminden bahsederek  “Biz siyasilerin kitlelere seslerini duyurmasında gazeteciler en önemli etkenlerdir. Çok değerli gazetecilerimizi bir çatı altında toplan AGAD ise önemli bir misyonu yerine getirmektedir. AGAD Başkanı İbrahim Aslan kıdemli bir gazeteci kimliği ile hem basın mensuplarımızın haklarının korunmasında hem de ilin sorunların çözümü noktasında büyük gayretler sarf etmektedir. Bu vesile ile İbrahim başkanımızı ziyaret edelim dedik. Kendisine ve yönetim kuruluna çok teşekkür ediyorum. Ekip olarak gerçekten çok güzel işler ortaya koyuyorlar. Bizde belediye başkan adayımız Dr. Süleyman Kılınç, Merkez İlçe Başkanımız Mustafa Alkayış ve Gençlik Kolları Başkan Vekilimiz ile birlikte kendileriniz ziyaret ederek önümüzdeki mahalli idareler seçimleri ile ilgili hem iletişimde bulunmak hem de eksikliklerimizi, doğrularımızı ve yanlışlarımızla ilgili istişarelerde bulunduk Çünkü basınımız bu konuda bize yol göstericidir.” diye konuştu.

Ak parti Adıyaman belediye başkan adayı Dr.Süleyman Kılıç ise Demokratik ülkelerin başında basın olmazsa olmazları arasında yer aldığını belirterek,“Basın halkımız ve yöneticilerimiz arasında bir köprü görevi görmektedir.Mercan tv de ilimizde bu görevi en iyi şekilde yapan öncü basın kuruluşlarımızdandır. Bizde Ak parti ailesi olarak Adıyaman basınımıza sonuna kadar inanıyor ve güveniyoruz.Bu bağlamda bizde Ak parti olarak İbrahim Aslan nezdinde Mercan  TV ve diğer basın kuruluşlarımız ile ilimiz adına neler yapabiliriz noktasında sürekli istişare içinde olacağız.Bir yerde eleştiri yoksa orada başarı ve hizmet olmaz,bizlerde bu yapıcı eleştirileri dikkate alarak hizmet etmeye gayret göstereceğiz” dedi.

AGAD Başkanı İbrahim aslan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirererek, “Ak parti il başkanı Mehmet Dağtekin Belediye Başkan Adayı Dr.Süleyman Kılıç ile Merkez ilçe Başkanı Mustafa Alkayış ve gençlik kolları başkanlarımıza teşekkür ediyorum.Yerel seçim süreci başladı,bu noktada yereldeki işleyiş daha farklı genele göre,Milletvekilleri hizmetin gelmesi noktasında Ankara da çaba gösterirken,yerel deki idarecilerde bu bağlamda muhatap olarak kabul ediliyorlar bir bakıma sıkıntıları onlar çekiyor. Dr.Süleyman Kılıç’ı yıllardır tanıyoruz meslekte çok iyi yerlere gelmiş bir şahsiyet olması ile birlikte Adıyaman da başarılı çalışmalara imza atmıştır,Bizler inanıyoruz ki seçimlerde de seçildiği takdirde Adıyaman için en iyi hizmeti yapacaktır” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023