Kahta Objektif Haber

AK Partili Gençlerden Türk Kahvesi İkramı

AK Partili Gençlerden Türk Kahvesi İkramı
320
07 Aralık 2019 - 12:07

AK Parti Adıyaman Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından 5 Aralık Dünya Türk Kahvesi Günü dolayısıyla vatandaşlara Türk kahvesi ikramı yapıldı.

Demokrasi Parkında bir araya gelen AK Partili gençler, 5 Aralık Dünya Türk Kahvesi günü münasebetiyle kurulan stantta yoldan geçen vatandaşlara Türk kahvesi ikramında bulundular.

Kahve ikramı etkinliğine katılan AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, AK Parti olarak kültürel değerlere büyük önem verdiklerini belirterek “Kültürel değerlerin yaşatılması adına AK Parti olarak bir çok alanda sosyal faaliyetler düzenlemekteyiz. Bu kapsamda kültürümüzün önemli değerlerinden biri olan Türk kahvesi günü kutlamak için AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığımız tarafından vatandaşlarımıza kahve ikramı yapılıyor. Bu soğuk kış gününde, gençlerimizin böylesine sıcak bir standını ziyaret etmek hepimizin içini ısıttı. Gençlerimiz bir yandan kahve ikramında bulunurken diğer yandan da yeni üye kayıtları yapıyor. Vatandaşlarımızın bu etkinliğe olan yoğun ilgisi, 17 yıldır kurduğumuz sıcak samimiyetin de bir göstergesi. Bu vesile ile, böylesine anlamlı bir organizasyona imza atan tüm AK Gençliğimize sonsuz şükranlarımı ifade etmek istiyorum.” dedi.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Yalçın ise 5 Aralık Dünya Türk Kahvesi Günü dolayısıyla 81 ilde eş zamanlı olarak ‘40 yıl hatırımız kalsın’ diyerek vatandaşlara kahve ikramında bulunduklarını ifade ederek “Ülkemizin içecek kültürünün en önemli parçalarından biri olan Türk Kahvesi gününü kutlamak için vatandaşlarımıza ‘40 yıl hatırımız kalsın’  diyerek kahve ikramında bulunduk. Hemşehrilerimizin standımıza olan yoğun ilgisi, Adıyaman’ımızın hatırında hep var olduğumuzu bir kez daha gösterdi. Ayrıca bugün olduğu gibi yaptığımız tüm etkinliklerde bizleri yalnız bırakmayan İl Başkanımız Sayın Mehmet Dağtekin’e, Merkez İlçe Başkanımız Mustafa Alkayış’a, Kadın Kolları Başkanımız Perihan Gümüş’e, tüm parti yöneticilerimize, ilgi ve alakalarından dolayı Adıyaman halkına teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023