Kahta Objektif Haber

Akel, ‘Partimin ve Halkımın Emrindeyim’

Akel, ‘Partimin ve Halkımın Emrindeyim’
1.180
12 Ocak 2019 - 19:16

AK Parti’nin Kahta Belediye Başkan Adayı Ecz. Engin Akel yarın AK Parti MKYK Üyesi Bülent Tüfenkçi’nin katılımıyla düzenlenecek olan Aday Tanıtım Toplantısı öncesi açıklamalarda bulundu.

AK Parti Kahta ilçe teşkilatının her ricasını emir telaki edeceğini vurgulayan Kahta Belediye Başkan Adayı Engin Akel, İlçe Başkanı Bedir Yeni’nin emrinde olacağını söyledi.

Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni, “Birlik ve beraberlik içerisinde hedefimizi yüksek tutarak Kahta’nın 31 Mart yerel seçimlerinde en yüksek oyu alması için var gücümüzle çalışacağız. Belediye başkan adayımız zaten daha önce de partimizde teşkilat başkanlığını yapmış bir arkadaşımız. Hep beraber bu seçimde de zaferle çıkacağımıza inanıyorum. Yarın Adıyaman TPAO Konferans Salonunda yapılacak olan Belediye Başkan Adaylarının Tanıtım programına tüm halkımız davet ediyorum. ”dedi.

AK Parti Kahta Belediye Başkan Adayı Engin Akel, “Ne ben, ne Bedir Yeni başkanımız, ne de milletvekillerimiz yani hiçbirimiz bu partinin çaycısından daha önemli değiliz. Hepimiz burada bir davaya hizmet ediyoruz. Hasbelkader 18 aday adaylarımız içerisinde bu görev bana tevdi edildi. Bizler hep şunu söyledik. ‘Ya Rabbi, Kâhta’mız için hayırlı olanı nasip eyle. Yarabbi, bizler için hayırlı olan ne ise onu nasip eyle’ dedik. Ve adayımız kim olursa olsun onun yanında duracağımıza, onunla kol kola, yan yana duracağımıza söz verdik.”

“Bedir Yeni Başkanımızın Emrinde Olacağım”

“Buradan söz veriyorum ben ilçe başkanımızın emrinde yol yürüyeceğim. Kâhta da Bedir Yeni başkanımın emrinde olacak, Adıyaman’da da il başkanımızın emrinde olacağım. Her zaman için sizlerle bir arada olacağım. Her zaman halkımızla iç içe ve aday adaylarımızla istişare halinde olacağım. Teşkilatımızın her bir mensubunun ricasını emir telakki edeceğim. Bizler kardeşlik hukukumuz neyi gerektiriyorsa onu yapacağız. Bize yakışan da budur.Yarın çok önemli bir gün. Yarın bu teşkilata yakışır bir şekilde görülmemiş bir kalabalıkla Adıyaman’a yol alıp adaylarımızı kucaklamaya gideceğiz. MKYK Üyesi, Malatya Milletvekilimiz Sn. Bülent Tüfenkçi’nin ve AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanımız Ahmet Aydın, Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcımız Sn. Muhammed Fatih Toprak, Adıyaman Milletvekilimiz İ. Halil Fırat ve Yakup Taş’ın 8 ilçemizin aday tanıtımı yapılacak. Yarın ki programa tüm halkımızı davet ediyorum. Allah hepinizden razı olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun.” diye konuştu.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023