Kahta Objektif Haber

AK Parti’den ‘Mahalle Bizim Gençlik Bizim’ Buluşması

AK Parti’den ‘Mahalle Bizim Gençlik Bizim’ Buluşması
348
23 Ekim 2021 - 23:48

AK Parti Kahta Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından ‘Mahalle bizim gençlik bizim’ programı düzenlendi. Kahta’daki programa, AK Parti Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi ve Bölge Koordinatörü Mücahid Süleyman Daldallı’da katıldı.

İlçe Gençlik Merkezi’nde düzenlenen programa gençler yoğun ilgi gösterdi. AK Parti Kahta İlçe Gençlik Kolları Başkanı Enes Polat, genel merkez tarafından ‘Mahalle Bizim Gençlik Bizim’ sloganıyla başlatılan gençlik buluşmalarının ilkini gerçekleştirdiklerini belirtti.

Gençlik ailesinin her geçen gün büyüdüğüne dikkat çeken Polat, “AK Parti’nin gençleri her zaman alandayız. Bugün burada yaptığımız buluşma programı bunun en güzel örneğidir. AK Parti bir gençlik hareketinin temsilidir. AK Parti gençlerin partisidir. AK Parti ailesi olarak her geçen gün daha da büyüyoruz.” dedi.

Gençlere tavsiyelerde bulunan AK Parti Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi ve Bölge Koordinatörü Mücahid Süleyman Daldallı ise, ‘”Bu ülkenin yarınları olan genç kardeşlerimize güvenimiz tamdır. Gençlerimiz için bölgemizde ki çalışmalarımız devam ediyor. Bu vesileyle genç kardeşlerimizle bir araya gelmekten, onlarla sohbet ve muhabbet etmekten her zaman memnuniyet duyuyoruz. Bu hareketin lideri sizleri nasıl önemsiyorsa, bizlerde sizi öyle önemsiyoruz. Bu toplantıları önemsiyoruz. Mahalle de bizim, gençlikte bizim, ülke de bizim. Bizler sizin her daim emrinizdeyiz.” dedi.

Programa, AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi ve Bölge Koordinatörü Mücahid Süleyman Daldallı, AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni, İl Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Kuştepe, Kahta İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Olt, Gençlik Kolları Başkanı Enes Polat ve gençler katıldı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2021