Kahta Objektif Haber

Aydın, ‘Önümüze Set Çekmeye Çalışıyorlar’

Aydın, ‘Önümüze Set Çekmeye Çalışıyorlar’
978
07 Haziran 2018 - 15:30

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, “Milletin derdiyle dertlenen, mazlum coğrafyanın tek umudu olan Recep Tayyip Erdoğan’ın etrafında kenetlenecek, Allah’ın izniyle 24 Haziran’dan sonra Türkiye’yi şaha kaldıracağız.” dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında ilçe ziyaretlerine Kâhta’da devam eden TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Türkiye’nin AK Parti iktidarı döneminde her alanda büyüdüğünü ancak bu büyümeyi engellemeye çalışanların olduğunu söyledi

Birçok fitne odağı ile mücadele ettiklerini belirten Aydın, “Nelerle uğraştık, darbe girişimleri, parti kapatmalar, e-muhtıralar, FETÖ. Biz insanımıza hizmet götürürken, öbür taraftan yolumuzdan alı koymaya çalışan nice şer şebekesi ile mücadele ettik. Çünkü onlar Türkiye’nin büyümesini ve güçlenmesini istemiyorlar. Onlar, iki büklüm duran, el açan, yardıma muhtaç ve dilenen bir Türkiye istiyorlar. Ama bizler hamd olsun, dilenen Türkiye’den Dünya’da en çok yardım yapan Ülke konumuna geldik. Ekonomimiyi ve ihracaatı üç katına çıkardık. Nereden aldık, nereye geldik. Geçmişi hatırlamalıyız, unutmamalıyız.” ifadelerini kullandı.

– “Türkiye’nin Kalkınmasını Engellemeye Çalışıyorlar”

Türkiye’nin geleceği için önemli bir süreçten geçtiklerini ifade eden Aydın, şöyle devam etti:

“Biz istiyoruz ki çok daha fazlasını yapalım. Çünkü Kahta, Adıyaman, Türkiye çok daha fazlasını hak ediyor. Bütün bunlar için uğraşırken, gayret ederken birileri de hep önümüze setler çekmeye çalışıyorlar. “

– “Mazlum Coğrafyanın Tek Umudu Erdoğan’dır”

“Sadece milletimizin değil, ümmetin, mazlum çoğrafyanın tek bir umudu var o da Türkiye Cumhuriyeti ve Lideri Recep Tayyip Erdoğan’dır. İşte o umudu boşa çıkarmaya uğraşıyorlar. Asla başarılı olamayacaklar. Çünkü onlar, Türkiye’nin artık eski Türkiye olmadığını, çok büyüdüğünü görüyorlar. Bu millet ecdadını hatırladı. Bin yıllık ecdadın vârisleri olarak tarihi ve inancı ile yeniden bağ kurdu.”

– “Türkiye’yi Şaha Kaldıracağız”

“Bizlerin görevi, eşrefi mahlukât olan insanımıza hizmet etmek. Her insan değerlidir. İnsana hizmet edebiliyorsan, siyasette başarılı olursun. Bulunduğumuz konum itibariyle en iyisini yapıyor ve çok daha iyisini yapmaya devam edeceğiz.”

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, konuşmasının ardından beraberinde Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak ve AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni ile birlikte Kâhta’da devam eden yatırımları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

KO-07062018 / Osman Gündüz

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023