Kahta Objektif Haber

Aydın, “Şerefli Bir Yolculuğa Çıkıyoruz”

Aydın, “Şerefli Bir Yolculuğa Çıkıyoruz”
1.085
29 Mayıs 2018 - 2:05

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, AK Parti’nin başarıyı, demokrasiyle yakaladığını belirterek, “Kundaktaki bebelerimiz için, daha güzel bir Kahta için, daha güzel bir Adıyaman için, daha müreffeh bir Türkiye’de yaşamak için 24 Haziran, Türkiye’yi yarınlara taşıyacak önemli bir adımın başlangıcıdır.” dedi.

AK Parti Kahta İlçe Başkanlığınca, seçim çalışmaları kapsamında Kahta Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı.

TBMM Başkanvekili Aydın, açılıştaki konuşmasında, “şerefli bir yolculuğu hep beraber ortaya koymaya çıkıyoruz.” diye konuştu.

Hizmet için çaldıkları hiçbir kapıdan boş dönmediklerini ifade eden Aydın, şöyle devam etti:

“Yoğun ilginiz için teşekkür ediyorum. Bu güzel gençlik bizi abiliğe layık gördüyse ne mutlu bizlere. Bütün teşlilat olarak, il ilçe kadın kolları ve gençlik kolları olarak büyük bir aileyiz. Biz Ankara’da ve her yerde, Kahtalı olmakla, Adıyaman Milletvekili olmakla, Kahtalıları, Adıyamanlılara hizmet etmekle ondan biri olarak hep sizlerle onur duyduk, gurur duyduk.”

AK Parti’nin gücünü milletten aldığını dile getiren Aydın, partililere şöyle seslendi:

“Sizleri utandırmamak için gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Ankara’da kapı kapı dolaştık, en alt yetkiliden, en üst makamlara kadar çıktık. Kahta hizmetlerin en güzeline layık dedik. Projelerimizi sunduk ve hayata geçirdik. Sevgili gençler, büyün bunlar sizin için, kundaktaki bebelerimiz için, daha güzel bir Kahta için, daha güzel bir Adıyaman için, daha müreffeh bir Türkiye’de yaşamak için geldik ve biz bunun için çabaladık. Eğer oturduğumuz koltuklarda halkımıza hizmet edebiliyorsak değerlidir. Kim eser bırakırsa, eseriyle anılacak olan odur. Biz sizlerin hayır duasına talibiz. Aslolan sizlere hizmet edebilmektedir. Biz sorunları çözmeye talip olduk.”

Açılışa, Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak ve Milletvekili Aday Adayları da katıldı.

Konuşmaların ardından seçim koordinasyon merkezinin açılışı gerçekleştirildi ve Adıyaman milletvekili adayları birlikte fotoğraf çektirdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023