Kahta Objektif Haber

“Ümmetin Kıyamı Karşısında Duramadılar”

“Ümmetin Kıyamı Karşısında Duramadılar”
1.099
14 Temmuz 2017 - 16:31

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın 15 Temmuz’un yıl dönümü dolayısıyla yayınladığı mesajda, “Milletimize, devletimize, şehitlerimizden bize emanet mukaddes vatan topraklarına ve demokrasimize beslediği hain emellerini 15 Temmuz gecesi açığa vuranlar, milletin ve ümmetin kıyamı karşısında duramadılar, duramayacaklardır!” dedi.

Aydın’ın yayınladığı mesaj ise şöyle:

Milletimize, devletimize, şehitlerimizden bize emanet mukaddes vatan topraklarına ve demokrasimize beslediği hain emellerini 15 Temmuz gecesi açığa vuranlar, milletin ve ümmetin kıyamı karşısında duramadılar, duramayacaklardır!

Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde; devletine, ülkesine ve demokrasisine sahip çıkan halkımızın attığı ağır tokat, hain terör şebekesini yer ile yeksan etmiştir.

Tarihinde ve sinesinde nice kahramanlar yatan milletimiz, yirmi birinci asrın başında da yine kendi destanını yazmıştır. Bağrındaki kahramanlarıyla cihana haykırmış, mazlumlara güç ve cesaret veren, zalimlere korku salan, yeryüzüne ve tarihe emsal olan bir dirilişle âleme timsal olmuştur.

Yüce Allah’a hamdolsun, Peygamber muştularını gerçekleştiren milletimiz, yine mazluma ve ümmetine önder olmuş, teminat olmuş, güven vermiştir.

Eli kanlı terör çetesi FETÖ’nün asker elbisesi giymiş katilleri, bu katillere destek veren namus yoksunu hain işbirlikçileri milletimizin azmi, kararlılığı, birlik ve beraberliği ile helak edilmiştir.

Gözünü kırpmadan milletine kurşun sıkan, milletin tankıyla uçağıyla üzerine bomba yağdıran, hainlerin haini, alçakların alçağı bu gafillerin yeri hem tarihte hem ahirette aşağılıkların en aşağısı olmuştur. Şarlatanlıkla, akçeyle, şeref ve haysiyetten yoksun istismarlarıyla, sırtlan emelli işbirlikçileriyle bertaraf edilen bu hain güruh, Türkiye’ye ihanetle yoğrulmuş bu çete mensupları ülkemizi, milletimizi karanlığa sürüklemek istediler.

Lakin şunu bilemediler; ‘’Allah, tuzak kuranların en hayırlısıdır’’. Olmaz, başarılamaz, yapılamaz denenleri oldurmaya kadir olan O’dur. Bu hain çete yanılmıştır, gafletin, dalaletin ve hıyanetin arşına meyil ederek kahrolmuştur.

Hesap edemediği mukaddes vatan evlatları tarih yazmıştır. Nenehatun caddelerdedir, Seyit Onbaşı elli tonluk tankların altına bedenini atmaktan çekinmemiştir. Sütçü İmam o nurlu sakalıyla, elinde ay yıldızlı bayrağıyla boğazın yüz metre üstünde köprülerde göğsünü kurşunlara siper etmiştir. Ve milletin ilk kurşunu, seferin zafer müjdeleyicisi Mehmedimiz, karargâhta aslan avcısı Hamza olmuş, cihana haykırmış, şahadeti millete sancak olmuştur.

Aziz milletimiz çok büyük bir şerri daha imanıyla, milli birlik ve beraberliğiyle def etmiş, Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımız, ümmetin ve milletin lideri dimdik ayakta durmuş, Milletinden aldığı güç ve kararlılıkla Cumhur’un Reis’i, riyasetini terk etmemiştir.

Israrla ve inançla bir kez daha buradan da belirtmek isterim ki, al bayrağımızı semalarda, imanımızı salalarda, birliğimizi bu kutsal vatanda sonsuza dek daim kılacağız. Şehitlerimizi, gazilerimizi buradan bir kez daha şükranla yâd ediyorum. Emanetlerine halel getirmeyeceğiz. Allah’ın izni ile 2023’lere, 2071’lere kararlı ve emin adımlarla yürüyeceğiz. İman ve azimle dolu milletimiz bu kutlu yürüyüşünü şahlanarak devam ettirecektir. İnancımız, imanımız, kararlılığımız ve güvenimiz tamdır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023