Kahta Objektif Haber

Aydın’dan Gazeteciler Günü Mesajı

Aydın’dan Gazeteciler Günü Mesajı
770
09 Ocak 2018 - 10:47

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, 10 Ocak Gazeteciler Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Aydın, yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi: “Günümüzün en dinamik mesleklerinden olan gazeteciliğin, insanlara haber ve bilgi akışı sağlamak gibi çok yönlü bir işlevi olmasının yanında, önemi de her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Bu manada, bölgemizin ve ülkemizin özellikle son yıllarda yaşadığı sıcak gelişmeler ve hızını hiç kaybetmeden değişen gündem konuları gazetecilik mesleğinin bu manada ne kadar büyük önem arz ettiğini bizlere göstermektedir.

Her zaman ve her yerde en zor şartlarda dahi çalışmayı ilke edinen gazetecilik mesleğinin değerli mensupları hiçbir zaman yılmadan, usanmadan görevlerini ifa etmektedirler. Bu güzide camianın çalışmalarını toplum olarak her zaman takdir ve saygıyla izlemeye devam etmekteyiz.

Zamanın her anı haber peşinde hiç bir zorluktan kaçınmayarak görev yapan gazeteciler, dünyanın en meşakkatli işlerinden biri olan bu değerli mesleğin peşinde azimlerini yitirmeden çalışmaya devam edeceklerdir.

Bu vesileyle değerli basın mensubu kardeşlerimin ‘’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’’nü tebrik ediyor, kendilerine ve ailelerine sağlık ve başarılar temenni ediyorum.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023