Kahta Objektif Haber

Başhekim Dost’tan 15 Temmuz Mesajı

Başhekim Dost’tan 15 Temmuz Mesajı
123
14 Temmuz 2020 - 11:22

Kahta Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Abdulkadir Dost, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 4. yıl dönümü dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Cumhurbaşkanımızın çağrısıyla sokağa inen göğsü vatan sevgisiyle dolu milletimiz, Cenâb-ı Hakkın yardımı ile vatanına, bayrağına, ezanına ve iradesine sahip çıkararak zalimlerin tuzaklarını başlarına geçirmiştir.” dedi.

Kahta Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Abdulkadir Dost, FETÖ/PDY’nin 15 Temmuz 2016’da gerçekleştirdiği darbe girişiminin bertaraf edilmesinin 4. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başhekim Dost mesajında, “15 Temmuz, aziz vatanımızın üzerinde kirli emelleri olan bütün dış mihraklara indirilmiş bir tokattır. O gece ülkesi için, vatanı için teröristlere karşı zafer kazanmamızı sağlayan tüm vatandaşlarımız dünyaya örnek olacak nitelikte büyük bir destan yazmıştır. Milletimiz, destansı bir direnişle üzerine açılan ateşlere, bombalara, tanklara rağmen asla geri adım atmamış, hainlerin karşısında güçlü bir iradeyle dimdik durmuştur. Artık derin darbeler, aziz milletimizi esareti altına alamayacaktır. Hiç şüphesiz vatan uğruna şehadet şerbetini içen şehitlerimiz ve gazilerimiz kalplerimizdeki yerlerini de daima muhafaza edeceklerdir. Bu duygu ve düşüncelerle şanlı direnişimizin 4. yılında hain terör örgütünü bir kez daha lanetliyor, vatan savunmasında şehadet şerbeti içen tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’müz kutlu olsun.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Copyright 2020 ©️ Designer By Yılmaz GÜRSOY