Kahta Objektif Haber

Akel, KGY Cemiyetini Ziyaret Etti

Akel, KGY Cemiyetini Ziyaret Etti
587
22 Ocak 2019 - 18:46

AK Parti Kahta Belediye Başkan Adayı Engin Akel, Kahta Gazeteciler ve Yazarlar (KGY) Cemiyetini ziyaret etti.

AK Parti Kahta Belediye Başkan Adayı Engin Akel beraberinde AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Kahta Gazeteciler ve Yazarlar (KGY) Cemiyetine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Basın mensuplarının bir araya geldiği bu oluşumun hayırlı olmasını dileyen Akel, basının özellikle yerel yöneticiler için yol haritası oluşturulması anlamında çok önemli olduğu belirtti.

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler seçimleri ile ilgili konuşan Akel, halkın teveccühü ile görevi almaları halinde vatandaşla barışık, insanları küstürmeyen bir belediye anlayışında olacaklarını söyledi

Belediyenin insan ayrımı yapmadan vatandaşın her türlü sorunlarını çözmek için var olduğunu aktaran Akel, “Kahta’nın sorunlarını çok yakından biliyoruz. Biz bunun için şimdiden kadromuzu oluşturduk. Bu sorunlar üzerine çeşitli çalışmalar yaparak projelerimizi hazırladık. Şimdi hazırladığımız bu projerimizi ve halkımızın beklentilerinin neler olduğuna yönelik anket çalışmalarımızı başlattık. Allah nasip ederde bu görevi halkımız bizlere verdiği takdirde Kahta için gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız. Belediyeye gelen her vatandaşımız mutlu ayrılacak. Hiç kimseyi üzmeyeceğiz. Daha yaşanılabilir, insanların daha mutlu olduğu bir ilçe olmak için elimizden geleni yapacağız. Seçimlerin Ülkemiz, İlimiz ve İlçemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni ise, “Cemiyetinizin hayırlı işlere vesile olmasını diliyorum. Basın, güzel şeylerin ortaya çıkması için olmazsa olmazdır. Hem  siyasetçiler, hem de kurum amirleri için önemli bir güçtür. Yapılamayanlar, eksiklikler ve aksaklıklar mutlaka oluyor. Bu nedenle basın tarafından yapılan eleştiriler her zaman yol göstericidir.” ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İşeri de Akel ve beraberindekilere teşekkür etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023