Kahta Objektif Haber

Başkan Akkuş’tan 100 Kişiye İstihdam Müjdesi

Başkan Akkuş’tan 100 Kişiye İstihdam Müjdesi
426
09 Kasım 2021 - 23:49

Bölükyayla (Mazel) Belediye Başkanı Gaffari Akkuş, beldesinde 100 kişinin istihdam edileceği bir tekstil fabrikasının kurulacağını müjdeledi.

Bölükyayla Belediye Başkanı Gaffari Akkuş’un girişimleriyle beldede yaklaşık 100 kişinin istihdam edileceği bir tekstil fabrikası kuruluyor. Müjdeyi sosyal medya hesabından duyuran Akkuş, “Beldemizin kalkınması ile birlikte vatandaşlarımızın da refah seviyesi yükselecektir.” dedi.

Başkan Akkuş’un açıklaması şöyle:

“Beldemizde açılacak olan giyim üzerinde NET CLASS TEKSTİL ile beldemizin gelişmesi ve kalkınması vatandaşlarımızın refah seviyesinin yükselmesi demektir. Üretime dayalı tekstil işletmesinin faaliyete geçmesi ile en geç Aralık 2021-Şubat 2022 belirli aralıklarla yaklaşık toplamda (80 – 100 arası/kişi) olmak üzere Bölükyayla da genç kuşağın işsiz kalmayacağı müjdesini vermek istiyorum. Bu iş sahasında genç bayan ve erkeklerin iş sahibi olmaları, meslek edinmeleri ve elde edecekleri gelirle aile bütçesine destek olmaları sağlanacaktır. Bu tekstil sektöründe çalışmak isteyen söz konusu İşletme kriterlerine uygun olacak elemanları en kısa zamanda beldemizin her kesiminden hiç kimseyi ayırmaksızın iş başvurularını Tekstil mahallinde almaya başlanacaktır. Bu vesile ile beldemize bu imkânı sağlayan başta NET CLASS TEKSTİL İşletme sahibi değerli hemşerimiz Sayın Bayram DELİKANLI’ya ve ekibine Beldem ve şahsım adına çok teşekkür ediyorum.”

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2021