Kahta Objektif Haber

Başkan Çetinkaya Kardeş Belediyeyi Ziyaret Etti

Başkan Çetinkaya Kardeş Belediyeyi Ziyaret Etti
1.156
19 Temmuz 2018 - 11:15

Akıncılar Belediye Başkanı İsmet Çetinkaya, Belediye Meclis Üyeleri ve beldenin önde gelen isimleri ile birlikte kardeş belediye olarak ilan edilen Şanlıurfa Karaköprü Belediyesini ziyaret etti.

Akıncılar Belediye Başkanı İsmet Çetinkaya, AK Parti Genel Merkezi’nin hayata geçirdiği ‘kardeş belediyeler’ projesi kapsamında kardeş belediyesi seçilen Şanlıurfa Karaköprü Belediyesini ziyaret etti. Başkan Çetinkaya’ya ziyarette, Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Belde Teşkilat Üyeleri ve Akıncılar’ın önde gelen isimleri eşlik etti.

Başkan Çetinkaya’yı ve beraberindekileri Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli karşıladı. Başkan Baydilli, Başkan Çetinkaya’ya Belediyeyi gezdirdi. Ziyarete ilişkin konuşan Akıncılar Belediye Başkanı İsmet Çetinkaya, Karaköprü Belediyesi ile kardeş oldukları için mutlu olduklarını ifade ederek, kardeş belediyeye bir ziyaret gerçekleştirerek bu kardeşliği pekiştirdiklerini söyledi.

Başkan Çetinkaya, “Genel merkezimizin kararı doğrultusunda Karaköprü Belediyesi ile kardeş olduk. Bu vesile ile ikinci kez belediye meclis üyelerimiz, teşkilat mensuplarımız ve dostlarımızla birlikte Karaköprü’ye geldik. Bizi burada güzel bir şekilde ağırlayan Belediye Başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyor, ilgi ve alakalarından dolayı şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ise, Akıncılar Belediye Başkanı İsmet Çetinkaya’nın ziyaretlerinden memnuniyet duyduklarını kaydederek, kardeş belediyelerinin temsilcilerini ağırlamaktan mutlu olduklarını söyledi. Başkan Baydilli, “Kardeş belediyemizin başkanını ve belediye meclis üyelerini ağırladığımız için büyük onur duyduk. İnşallah bu kardeşliğimiz uzun soluklu olacaktır. Sık sık bir araya gelerek bu kardeşliğimizi pekiştireceğiz. Ziyaretlerinden dolayı İsmet Başkanımıza, belediye meclis üyelerine ve belde teşkilatına teşekkür ediyorum.” dedi.

Başkan Baydilli, Akıncılar Belediye Başkanı İsmet Çetinkaya ve heyeti ile birlikte UNESCO Dünya Mirası Listesine giren Göbeklitepe ile Dergah Camii ve Hz. İbrahim Makamını ziyaret etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023