Kahta Objektif Haber

Başkan Toprak, Gençlerle Santranç Oynadı

Başkan Toprak, Gençlerle Santranç Oynadı
850
21 Şubat 2018 - 12:56

Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, Kahta Gençlik Merkezini ziyaret ederek gençlerle birlikte masa tenisi ve santranç oynadı.

Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, beraberinde Başkan Yardımcısı Halil Geyik ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Çiçek ile birlikte Kahta Gençlik Merkezini ziyaret etti. Gençlik Merkezi Müdürü Nebi Bulut tarafından karşılanan Toprak, merkezi gezerek yapılan faaliyetler hakkında bilgi aldı.

Gençlerle birlikte masa tenisi ve santraç oynayan Toprak, Türkiye’de özellikle santranç sporuna olan ilginin arttığını ve son yıllarda büyük başarılara imza atıldığını söyledi.

Kahta Belediyesi olarak eğitime ciddi katkı sağladıklarını ifade eden Toprak, “Eğitimi ve gençliği çok önemsiyoruz. Hiçbir talebi geri çevirmediğimiz gibi, bundan sonra da elimizden gelen desteği sunmaya devam edeceğiz. Maşallah, gençlik merkezimizde çok güzel etkinlikler yapıldığını görüyoruz. Nebi Bulut hocamızı ve ekibini tebrik ediyorum. Yarının umudu olan gençlerimize sağlıklı bir ömür ve başarılar diliyorum.” dedi.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023