Kahta Objektif Haber

Başkan Toprak’a Bir Ödül Daha

Başkan Toprak’a Bir Ödül Daha
796
04 Aralık 2017 - 7:43

Anadolu Yerel Yönetimler Dergisinin yaptığı araştırma ve anketlere göre il ve ilçelelerde başarılı belediye başkanlarına verilen ödül, bu yıl da Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak’a layık görüldüğü bildirildi.

Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak yaptığı açıklamada “Kahtalı hemşehrilerim adına orada olacağız. Bu ödül bize moral ve motivasyon katacak. ilçemizin adı bir adım daha öne çıkacak” dedi. Yıl içerisinde sunulan projeler ile yapılan çalışmaların halk tarafından değerlendirildiği ve yerel yönetimler tarafından prestijli bir ödül olarak nitelendirilen Yılın Başarılı Belediye Başkanları Ödül Töreni 23 Aralık 2017’de Kayseri’de yapılacak.”

Toprak bu ödülün kendilerine daha fazla sorumluluk yükleyeceğini belirterek, “Bu yıl Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi’nin yılın başarılı belediye başkanı ödülüne layık görüldük. Kahta’mızı geleceğe hazırlama anlamında yaptığımız çalışmalar değerli bulundu. Türkiye genelinde anketler yapılıyor. 23 Aralık’ta Kayseri’de ödül töreni yapılacak ve ilçe halkı adına orada olacağız. Bu ödül bize moral ve motivasyon katacak. İlçemizin adı Türkiye genelinde bir adım daha öne çıkacak.”

Abdurrahman Toprak “Kahta Belediye Başkanı olarak ilçemizin tanıtımı adına her zaman elimizden gelenin fazlasını yapacağız ve yapmış olduğumuz hizmetlerin yanında ilçemizin tarihi dokusunu, turizmini ve inanç turizmini her zaman ön plana çıkaracağız. Mücadelemize yılmadan, yorulmadan devam edeceğiz, bizi ödüle layık gören halkımıza ve yerel yönetimler dergisine teşekkür ederim” diye konuştu.

2004-2009 yılları arasında 4 kez, göreve geldiği 30 Mart 2014 yılından bu ayana ise 3 kez olmak üzere toplamda 7 kez ödül alan Kâhta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, 8.kez ödülle buluştu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023