Kahta Objektif Haber

Toprak, “Takdire Şayan İşler Başardılar”

Toprak, “Takdire Şayan İşler Başardılar”
1.911
21 Mayıs 2018 - 14:56

Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, Adıyamanlılar Vakfı’nda yaşanan nöbet değişikliğinden dolayı teşekkür mesajı yayınladı.

Adıyamanlılar vakfı kurulduğu günden bu yana Adıyaman’a hizmet eden önemli bir kuruluş olduğunu ifade eden Toprak, vakfın kuruluşundan bugüne dek her kademede görev alan herkesin takdire şayan işler başardığını söyledi.

Toprak, “Adıyamanlılar vakfı gurbetteki hemşehrilerimizin kendi memleketlerine hizmet etmek amacıyla oluşturduğu fedakarlık temelinde oluşmuş önemli bir kuruluştur. Sevilen iş adamı Ramazan Aksoy beyefendi de bu anlamda Vakıf başkanlığı süresince bütün mesaisini vakfa vakfetmiş, 1200 civarında öğrencimize burs vermiş ve her alanda Adıyamanlı hemşehrilerimize hizmet eden vakfa layıkıyla başkanlık yapmış kıymetli bir kardeşimizdir. Kendisine ve vakıf yöneticisi kardeşlerimize yaptıkları hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Hepsiyle gurur duyorum. Bu vesileyle daha önce vakfa başkanlık yapan ve hizmet eden kıymetli hemşehrilerimiz kurucu başkan Nevzat Bayhan’a, ve Ömer Özkartal’a da teşekkürü borç bilirim. Böyle kıymetli işlere gönül verip hizmet eden Ramazan Aksoy bu dönem başkanlığını kıymetli iş adamı hemşehrimiz Sait Aybak beyefendiye devretmiştir. Adıyamanlılar vakfının sağlam ellerde olduğunun bilinci ve rahatlığıyla biliyorum ki Sait Aybak beyefendi de Ramazan beyin göndere çektiği bayrağı kaldığı yerden devralarak çıtayı daha da yükseltecektir. Adıyamanlılar vakfına gönül vermiş yönetimine, hemşehrilerime, memleketine hizmet aşkıyla bu yola çıkmış bütün kardeşlerime teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023