Kahta Objektif Haber

Başkan Turanlı Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

Başkan Turanlı Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi
338
24 Temmuz 2020 - 12:04

Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, ’24 Temmuz Basın Bayramı’ dolayısıyla Kahta’da görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileri ile kahvaltı programında bir araya geldi.

Başkan Turanlı, işini doğru yapan, hizmeti sorgulayan, doğru zamanda eleştiren basın mensuplarının her zaman yanında olacaklarını belirtti.

Özel bir kafeteryada düzenlenen programa, Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, Başkan Yardımcıları Mehmet Rujda Selçuk ve Yavuz Turan, Kahta Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Mustafa İşeri, yerel ve ulusal basın temsilcileri katıldı.

-‘Sizler bizim çalışma arkadaşlarımızsınız’

“Öncelikle 24 Temmuz Basın Bayramınızı kutluyorum. Bugün sizlerle bir arada olmak mutluluk verici. Elhamdulillah, bugün manevi anlamda çifte bayram yaşıyorsunuz. Ayasofya’daki ilk Cuma ve basın bayramı aynı tarihe denk geldi. 86 yıl sonra Ayasofya’ya kavuştuğumuz için mutluyuz. Tüm Îslam alemine hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

-‘Pandemi Nedeniyle Bir Araya Gelemedik’

“Biz görevi devraldığımızda basınla sık sık bir araya geleceğimizi ifade etmiştik. Malumunuz pandemi süreci nedeniyle uzun süredir toplanamadık. Kısmen bazı basın mensubu arkadaşlarımızla birebir görüşme imkânımız olduysa da toplu olarak bir araya gelemedik. İnşallah bundan sonraki süreçte hem projelerimiz, hem de bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalarla ilgili STK’larımızın da katılımında sizlerle bir araya gelerek, değerlendirmelerde bulunacağız. Neler yaptık, yapacağımız neler var, bunları sizlerle paylaşacağız.”

-‘Yaptığımız Her İş Tam Amacına Ulaşmıştır Diyemeyiz’

“İlçemizde yapmış olduğumuz hizmetleri sizler takip ediyorsunuz. Tabii bu zahmetiniz için de ayrıca teşekkür ediyorum. Tabi yaptığımız her iş doğrudur, tam amacına ulaşmıştır dememiz doğru olmaz. Yeri geldiğinde eleştirileriniz de bizlerle yol gösterici olmuştur. Yapılan hizmetlerin kalıcı ve sağlıklı olabilmesi için doğru zamanda yapılan eleştirileri önemsiyorum. Yaptığınız her haberde bizim de fikrimizi ve yorumumuzu almanız bizim için çok önemli. Katkılarınız için hepinize teşekkür ediyor, Basın Bayramınızı kutluyorum”

Program sonunda gazetecilerle toplu fotoğraf çektiren Başkan Turanlı, basın mensuplarına Kur’an-ı Kerim hediye etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023