Kahta Objektif Haber

Başkan Turanlı’dan Engelliler Günü Mesajı

Başkan Turanlı’dan Engelliler Günü Mesajı
513
03 Aralık 2020 - 3:09

Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü mesajında aşılamayacak hiçbir engelin olmadığını söyledi.

Başkan Turanlı, fiziki her engelin aşılabileceğini belirtti ve “Önemli olan gönüllerde engel olmasın” diye konuştu.

Belediye Başkanı İbrahim Yusuf TURANLI, Gönül kapılarını alabildiğince açan bir belediye anlayışına sahip olduklarını dile getirdi. Gönül belediyeciliğini en iyi şekilde yerine getirmek için çalıştıklarını ifade eden Başkan TURANLI, “Her gönlü kazanmaya ve hiçbir bireyi kırmamaya özen gösteriyoruz. Gönül kapılarımızı sonuna kadar açarak, ötekileştirmeden ve ayrıştırmadan herkese hizmet etmeye gayret ediyoruz. Bu anlamda doğuştan ya da sonradan meydana gelen kaza ya da hastalıklarla farklı engellerle yaşamak zorunda kalan vatandaşlarımızı çok daha fazla önemsiyoruz. Onların mümkün olduğunca engelsiz bir hayat sürmesi her zaman önceliğimiz olmuştur” dedi.

Başkan Turanlı, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü vesilesiyle engellerin olmadığı bir dünya için hep birlikte daha çok çalışmak temennisiyle tüm engelli vatandaşlarımıza ve ailelerine en içten sevgi ve saygılarımı sunarım” ifadelerine yer verdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023