Kahta Objektif Haber

Başkan Turanlı’dan Karne Mesajı

Başkan Turanlı’dan Karne Mesajı
317
14 Haziran 2019 - 8:30

Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, çocukların aldığı karnelerin eğitim dönemi boyunca yapılan çalışmalarla ortaya koyulan performansın meyvesi olduğunu belirterek, çocukların başarılarının karnelerinden ibaret olmadığını vurguladı.

Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılının sona ermesi münasebetiyle mesaj yayımladı.

Başkan Turanlı mesajında, “Sevgili çocuklarımız, bugün bir yıllık emeklerinin karşılığını alıyor ve 2018 – 2019 eğitim öğretim yılını geride bırakıyorlar. Geçen bir yılın yorgunluğunu üzerlerinden atmak, dinlenmek ve eğlenmek onların en doğal haklarıdır. Tatil dönemi de bir fırsattır. İnşallah tatil döneminde kendilerini geliştirecek aktivitelerde bulunarak yeni eğitim-öğretim yılına enerji dolu bir başlangıç yaparlar. Hayattaki en değerli varlıklarımızın iyi eğitim almaları ve gelecek için sağlam adım atmış olmaları hepimizin ortak hedefidir. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm öğrenci, öğretmen ve eğitim camiasının sağlıklı, mutlu, huzurlu ve gönüllerince yaşayacakları bir yaz tatili geçirmesini dilerim.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023