Kahta Objektif Haber

Başkan Turanlı’nın Çat Kapı Ziyaretleri Sürüyor

Başkan Turanlı’nın Çat Kapı Ziyaretleri Sürüyor
311
12 Haziran 2020 - 13:46

Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf TURANLI, mahallelerde çat kapı ziyaretler yaparak, vatandaşların taleplerini alarak sorunlarını dinliyor.

Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı mahallelerde çat kapı ziyaretler yaparak, vatandaşlar ile bir araya geliyor. Başkan Turanlı, Menderes Mahallesinde gerçekleştirdiği ev ziyaretinde Mahalle Muhtarı Mustafa Genç İle birlikte çat kapı ziyaretlerde bulundu. Vatandaşları evlerinde ziyaret eden Başkan Turanlı, Belediyenin çalışmaları hakkında vatandaşları bilgilendirerek, istek ve önerilerini dinliyor. Başkan Turanlı, rast gele ziyaretleri devam edeceklerini ifade ederek, “Ailelerle yüz yüze görüşerek sıkıntıları yerinde tespit ediyoruz. Çat kapı ev ziyaretlerine devam ediyoruz, yüz yüze görüşerek onların sorunlarını dinliyor ve imkanlarımız ölçüsünde çözüm buluyoruz. Dertleşip, sohbet ediyoruz. Birbirimizle olan birlik, beraberlik kardeşlik gibi bağlarımızı da güçlendiriyoruz.” dedi.

Vatandaşlar, Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı’yı karşılarında görünce şaşırdıklarını ifade ederek, ziyaretten duydukları memnuniyetleri dile getirdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Copyright 2020 ©️ Designer By Yılmaz GÜRSOY