Kahta Objektif Haber

Başkan Yeni Rektör Turgut’u Ziyaret Etti

Başkan Yeni Rektör Turgut’u Ziyaret Etti
580
28 Haziran 2019 - 17:26

AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni, beraberinde Kahta Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Abdulkadir Dost ile birlikte Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Turgut’u makamında ziyaret etti.

Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle rektörlük görevine atanan Rektör Turgut’a yeni görevinde başarılar dileyen Yeni, eğitim konuları üzerine istişarede bulundu.

Rektör Turgut’un, enerjisi, bilgi ve birikimi ile güzel işlere imza atacağını ifade eden Başkan Yeni, “Prof. Dr. Mehmet Turgut hocamız Adıyaman’ın yetiştirmiş olduğu kıymetli hekimlerimizden biridir. Mesleğindeki başarısını yeni görevinde de devam ettireceğinden hiç şüphemiz yok. Önemli atılımlar gerçekleştireceğine inanıyorum. Başarılar diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Başhekim Dost ise, Rektör Turgut’a yeni görevinde başarılar dileyerek, her zaman kurumlar arası iletişim ve dayanışma içerisinde olacaklarını ifade etti.

Rektör Turgut ise, Başkan Yeni ve Başhekim Dost’a ziyaretten dolayı teşekkür ederek, Adıyaman ve Adıyaman Üniversitesi için güzel çalışmalara imza atacaklarını söyledi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023