Kahta Objektif Haber

Başkan Yıldırım’dan Sağduyu Çağrısı

Başkan Yıldırım’dan Sağduyu Çağrısı
477
24 Ekim 2019 - 8:46

Kahta02 Spor Kulübü Başkanı Musa Yıldırım, “Sosyal medya üzerinden Adıyamanspor yönetiminde yer alan bazı arkadaşları ve Kahtalı hemşehrilerimizi hedef alarak kişileri rencide edici paylaşımları yapanları şiddetle kınıyorum.” dedi.

Kahta02 Spor Kulübü Başkanı Musa Yıldırım, son günlerde sosyal medya üzerinden Kahta02 Spor’u hedef alan paylaşımların yapılması nedeniyle açıklamalarda bulundu. Kahta02 Spor yönetiminin toplumun hassasiyetleri gözetilerek oluşturulduğunu belirten Yıldırım, şunları söyledi:

“Bilindiği üzere Kahtaspor yaklaşık bir yıldır yeni yönetim, yeni başkan, yeni vizyon ve yeni misyonla Kahta02 spor kulübü olarak yola devam etmektedir. Kahta spor sportif başarılar hedefi yanında Ahlaki ve toplumsal duyarlılığı ön plana alarak böyle bir yönetimi kurmuştur. Son günlerde sosyal medya üzerinden Adıyamanspor yönetiminde yer alan bazı arkadaşları ve Kahtalı hemşehrilerimizi hedef alarak kişileri rencide edici sosyal medya paylaşımlarını şiddetle kınıyorum. Herkesin gönül verdiği takımı desteklemesi ve başarısını arzulaması kadar doğal bir şey yoktur. Bu paylaşımların art niyetli, birlik ve beraberliğimizi ve Kahta Stadyumu’nda oluşan olumlu ambiyansı hedef alındığı veya Kahta spor için iyi niyetle yapılmış olsa bile sonuçta takımımıza zarar vereceğini düşünüyorum. Kahta spor tüm Kahta halkının takımıdır, Kahtamızın takımı olarak da kalacaktır. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. ilçemizde-ilimizde siyasi hesaplaşmaların takımımız üzerinden yürütülmesine asla müsaade etmeyeceğiz. Öte yandan Kahta spor sevdalılarına insanların işi ile uğraşmak yakışmaz. Bu yaklaşımların her iki takımımıza zarar vereceğinin bilinmesini istiyorum. Kahta spora gönül vermiş değerli Kahtalı kardeşlerim; Kahta spor herkesin, her kesimin, her sesin takımıdır. Adıyamanspor ile Kahtaspor arasında bu ayrıştırıcı dili lütfen bırakalım. Bu sebeple başta Adıyamanspor kulüp başkanımızı, bütün Adıyaman spor yönetimini ve Adıyaman sporun taraftar gruplarının liderlerini cumartesi günü Kahta’ya kardeşlik yemeğine davet ediyorum. Sağduyulu olalım lütfen.” 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023