Kahta Objektif Haber

Baykurt, Dur Durak Bilmiyor

Baykurt, Dur Durak Bilmiyor
857
29 Mayıs 2018 - 23:06

Ak Parti 27. Dönem İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı hemşerimiz Av. H. Mehmet Baykurt Seçim çalışmaları kapsamında gittiği Bayrampaşa ilçesinde vatandaşlar ile bir araya geldi.

AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanlığında, ilçe yönetimi ile yaptıkları toplantının ardından çalışmalara başlayan Ak Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Av. H. Mehmet Baykurt, AK Parti’nin millete efendi olmak için değil, milletin hizmetkarı olmak için yola çıkan bir parti olduğuna vurgu yaparak, ümmet coğrafyasında kendini kimsesiz hisseden herkesin kimsesi olmak için yola çıktıklarını söyledi.

HEP BİRLİKTE TÜRKİYE’Yİ DÜNYANIN EN GÜÇLÜ DEVLETİ YAPACAĞIZ

Av. H. Mehmet Baykurt, “Kimsesizlerin kimsesi olmak için çıktığımız bu zorlu yolda, 24 Haziran’a kadar çalışmalarımıza daha da hız vererek, kutlu davamızı anlatmaya devam edeceğiz. inançla, yılmadan, ümitsizliğe düşmeden mazlumun yanında, zalimin karşısında olmanın gayretini sürdüreceğiz. Yedi düvelin bize karşı durduğu bu zamanda biz, bir olup, tek olup, Çanakkale’de dedelerimizin başardığını başararak Türkiye, teknolojide, bilimde, sanatta, ekonomide dünyanın en güçlü devleti yapacağız” dedi.

DOKUNMADIĞIMIZ EL, DEĞMEDİĞİMİZ GÖNÜL KALMAYACAK

Ardından mahalle esnaflarını tek tek ziyaret eden Baykurt, esnafların ellerini sıkıp hayırlı işler dileyerek kendilerine gül verdi. Burada yaptığı konuşmada, tüm teşkilat mensupları ile beraber hak yolunda olan hak davalarını anlatacaklarının altını çizerek, “24 Haziran’a gece gündüz demeden durmadan çalışacağız. Hep birlikte tüm teşkilat mensuplarımızla beraber kapı kapı gezerek, hak yolunda olan davamızı vatandaşlarımıza anlatacağız. 24 Haziran’a kadar gece gündüz demeden işlerimizden, güçlerimizden fedakârlık edeceğiz. Sivil toplum kuruluşlarımıza, esnaflarımıza ve tüm vatandaşlarımıza ulaşarak, eline dokunmadığımız el, gönlüne değmediğimiz gönül olmayana kadar yılmadan çalışmalarımızı sürdürerek, gönülleri kazanacağız. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi ‘Gönüllerden Gönüllere Köprü Kuracağız’ ve inşallah 25 Haziran sabahına daha güçlü bir şekilde uyanacağız” şeklinde konuştu.

Altıntepsi Mahallesinde Ak Parti Bayrampaşa Meclis Üyesi Aynur Tatlı’nın da katılımıyla mukabele evleri ve gönül sofralarını ziyaret eden Mehmet Baykurt, okudukları Kur’an’ın kabul olması dileğinde bulunarak İftar vaktine kadar vatandaşların evlerini ziyaret etti. Baykurt, daha sonra Bayrampaşa Altıntepsi mahalle esnaflarının düzenledikleri sokak iftarına katıldı. Baykurt burada yaptığı konuşmada, özverili çalışmaları dolayısıyla Bayrampaşa Teşkilatı’nın tüm mensuplarına yürekten teşekkür ettiğini ifade etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023