Kahta Objektif Haber

Bayram’da Toplu Taşıma Araçları Ücretsiz

Bayram’da Toplu Taşıma Araçları Ücretsiz
400
30 Temmuz 2020 - 8:06

Kahta Belediyesi Kahtalı vatandaşların ve ilçe dışından gelecek misafirlerin, Kurban Bayramı’nı huzur içinde geçirmeleri için gerekli tüm hazırlıkları tamamladığını duyurdu.

Konuya ilişkin açıklama yapan Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, Bayram süresi boyunca belediye ekipleri ilçenin dört bir noktasında hizmet verecek, vatandaşların rahat bir bayram geçirmesi için, gerekli tüm hazırlıkların yapıldığını söyledi.

ŞEHİR İÇİ TOPLU TAŞIMA ARAÇLARIMIZ ÜCRETSİZ

Kahta Belediyesine ait toplu taşıma araçları bayram süresi boyunca Kahta genelindeki tüm hatlarda ücretsiz hizmet verecek.

TEMİZLİK ÇALIŞMALARIMIZ ARALIKSIZ DEVAM EDECEK

Kahta Belediyesi Temizlik İşleri ve Zabıta müdürlüğü ekipleri bayram süresince hizmet verirken, ibadethaneler ve mezarlıklar bayrama hazır hale getirildi. İlçede bulunan MezarlıKlar, Camiler ve ilçenin dört bir yanında temizlik çalışması yapıldı ve yapılmaya devam ediliyor.

ZABITALAR YOĞUN MESAİ

Kahta Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeli mesaiye ara vermeden çalışmalarına devam edecek. Günlük rutin iş ve işlemlerini devam ettiren zabıta çalışanları yoğunlaşan bayram takvimi nedeniyle, matador fabrikaları ve pide fırınları, kasaplar ile pastane ve tatlı salonlarını denetleyerek uygunsuz olan işyerleri hakkında uyarı ve işlemler uygulanıyor. Zabıtanın yoğun mesaisinin bayram boyunca devam edeceği bildirildi.

ÇÖZÜM MERKEZİMİZE 7/24 ULAŞABİLİRLER

Kahta Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı’nın sorunsuz geçmesi için gerekli tüm önlem ve tedbirleri aldı. Nöbetçi zabıtalar bayram boyunca 7/24 saat hizmet verecektir. Vatandaşlardan gelebilecek şikâyetlere anında müdahale edebilmek için Zabıta 153 Alo 185,,444 4 498, 0416 725 91 02 Çözüm merkezi hattımız ve 0532 205 92 36 WhatsAapp numaramızdan istek, talep, öneri ve şikayetlerini 7/24 bizlere ulaştırabilirler.

COVİD 19 SALGINI DEVAM EDİYOR

Bu bayramı, eski bayramlar gibi kutlarsak, virüsün yayılma hızı tırmanabilir. Bayram günleri virüsün yeniden yayılma günleri olmamalıdır. Bayram günlerinde tedbirlere uyarsak sonrasında inşallah yakın zamanda daha güzel bayramlar göreceğiz. Hemşerilerimizden ricamız ülkemizde ilimizde ve ilçemizde covid 19 salgını geçmiş değil, camilerde, Bayramlaşmada, kabir ziyaretlerinde ve toplu kullanım yerlerinde sosyal mesafe kurallarını ihlal etmemeleridir.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023