Kahta Objektif Haber

Belediye İşçilerinden Erdoğan’a Teşekkür

Belediye İşçilerinden Erdoğan’a Teşekkür
811
10 Ocak 2018 - 13:29

Kahta Belediyesi’nde toplanan işçiler, basın açıklamasında bulunarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve hükümete teşekkür etti.

Kahta Belediyesi’nde düzenlenen basın açıklamasına, Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, AK Parti Kahta İlçe Başkanı Bedir Yeni, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanları, idari çalışanlar ile taşeron işçiler katıldı.

Özel Kalem Müdürü Hükmet Kızıl tarafından okunan basın açıklamasında “Artık işçilerin üzerinde ağır bir yük olan özel sözleşmeli, geçici, bir yıllık, üç yıllık değil, sürekli işçi kadrosuna geçiriliyoruz yaş sınırı, eğitim şartı, asıl iş, yardımcı iş ayrımı olmayacak. Bundan önce sürekli endişelerimiz vardı. Birçok sıkıntı yaşanıyordu. Ama bu saatten sonra iş güvenliğimiz olacak. Bütün işçi kardeşlerimiz bundan sonra “Kadrolu İşçi” olacak. Yıllardır beklediğimiz kadroya geçtiğimiz için mutluyuz.”

Bize bu süreçte her zaman destek veren ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’a ve Maliye Bakanımız Sayın Naci Ağbal’a, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu’na taşeron işçilerine kadro verileceği müjdesine bizim kadar sevinen ve heyecan duyan Kahta Belediye Başkanımız Abdurrahman Toprak’a, hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen Ak Parti Adıyaman milletvekili ve TBMM başkan vekili Sayın Ahmet Aydın’a, Adıyaman Milletvekillerimize, Şu an bizimle sevincimizi paylaşan Ak Parti ilçe Başkanımız Sayın Bedir Yeni’ye  AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sayın Ebru Güler’eAk Parti gençlik kolları başkanı Sayın İbrahim Dinçer’e ,Şu an sevincimizi paylaşan kıymetli basınımıza, her fırsatta işçinin hakkını koruyup, gözetleyen, her platformda bunu kararlılıkla dile getiren ve biz taşeron işçileriyle ilgili yapılan bu tarihi reformun mimarı olan büyük Türkiye’nin onurlu ve yiğit lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a yüz binlerce taşeron emekçisi milyonlarca aile bireyi, çalışma yaşamı ve ülkemiz adına şükranlarımızı sunuyoruz, kararın Ülkemize, ilçemize, işçi kardeşlerime hayırlı olsun. Ve Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyoruz ”şeklinde açıklamada bulundu.

Verilen kadronun tüm taşeron işçilerine hayırlı olmasını dileyen Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, Kahta’ya yapılan hizmetlerin tamamında taşeron işçilerinin büyük emekleri olduğunu ifade ederek, “2004-2009 yönetim dönemimizde de aynı şekilde taşeron işçilerin kadroya alınması bizlere nasip olmuştu Allah’a şükürler olsun bu dönemde bizlere nasip oldu. Bunda dolayı çok mutluyuz. Kararın işçi kardeşlerime ve ailelerine hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz. Başta davamızın lideri taşeron işçilerinin kadroya alınması kararının mimarı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Sayın Başbakanımıza, Sayın Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımıza, her daim desteklerini bizlere esirmeyen Ankara’da temsilcimiz gurumuzu TBMM Başkanvekilimiz Ahmet Aydın’a ve çok değerli milletvekillerimize şahsım ve siler adına şükranlarımızı sunuyoruz. Birlikte 4 yılda ilçemizde çok güzel hizmetlere imza attık. İnşallah bundan sonrada birlik beraberlik içerisinde hizmetlerimize devam edeceğiz. Kararın sizlere ve ailelerinize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Bedir Yeni ise, “Belediye Başkanımız Abdurrahman Toprak 4 yıl süre zarfında ilçemizde çok güzel hizmetler kazandırdı. Bu hizmetler yapılırken başkanla birlikte aynı ekipte yer alan taşeron işçi kardeşlerimin büyük emekleri var. Bugün bu emeklerinizin karşılığına kavuştunuz. Taşeron işçi kardeşlerimizin kadroya alınması kararının mimarı olan, Türkiye’nin ve tüm dünya mazlumlarının umudu Sayın Cumhurbaşkanımıza, Sayın Başkanımız Binali Yıldırım’a Çalışma ve Sosyal Bakanımıza ve meği geçen her kese çok teşekkür ediyoruz ve şükranlarımızı sunuyoruz. Kararın sizlere ve ailelerine hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum ” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023