Kahta Objektif Haber

Belediyeden Mezarlık Ziyareti İçin Ücretsiz Servis

Belediyeden Mezarlık Ziyareti İçin Ücretsiz Servis
1.339
26 Haziran 2018 - 14:19

Kahta Belediyesi, Musa Peygamber Mezarlığı’nda kabir ziyareti yapmak isteyen vatandaşlar için ücretsiz servis uygulaması başlattı.

Cenaze nakil hizmetleri ve hastaneden taburcu olan hastalara ücretsiz transfer hizmeti veren Kahta Belediyesi, mezarlık ziyaretlerini de ihmal etmedi. Vatandaşlara büyük kolaylık getirecek uygulama için sefere koyulan araçlar, Ofis Durağı’ndan hareket edecek. Araçlar, saat 18:00’dan itibaren Musa Peygamber Mezarlığı’na kalkacak.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, vatandaşlara böyle bir kolaylık sağladıkları için mutlu olduklarını söyledi. Toprak, “Musa Peygamber Mezarlığı’nda kabir ziyareti yapmak isteyen vatandaşlarımıza ücretsiz servis hizmeti vereceğiz. Her hafta Perşembe Günü Saat 18:00 da Ofis noktasından hareket edecek araçlarımız herhangi bir ücret almadan vatandaşlarımı mezarlığa kadar götürüp, getirecektir. Sosyal Belediyecilik anlayışı ile vatandaşlarımıza böyle bir kolaylık sağladığımız için mutluyuz. Halkımız hizmetin en güzeline layıktır. Hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023