Kahta Objektif Haber

Biri Adalet İçin, Diğeri Hizmet İçin Yürüyor

Biri Adalet İçin, Diğeri Hizmet İçin Yürüyor
1.199
06 Temmuz 2017 - 10:15

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, CHP’nin adalet yürüyüşüne tepki gösterdi.

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Kahta ilçesinde ziyaretlerinin ardından yaptığı açıklamada, “Birilerinin niçin yürüdüğünü bilmiyoruz ama biz hizmet için yürüyoruz” diyerek CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nu eleştirdi.

Aydın, şöyle konuştu:

“Termometrenin 51 dereceyi gösterdiği bugün biz köy gezilerindeyiz. Ramazan’ın son haftasından itibaren başlattığımız köy gezileri devam ediyor. Bu sıcakta yürüyoruz. Birileri  de yüryor. O birilerinin kimlerle kol kola gezdiğini halkımız biliyor. Biz milletle beraber yürüyoruz. Milletin içinde yürüyoruz. Millete hizmet etmek  adına yürüyoruz. Gittiğimiz her yerde, köyde ve şehirde hizmetlere bakıyoruz.Yatırımlara bakıyoruz. Şehrin, beldenin ve köyün taleplerini alıyoruz. Bu taleplerinin  yerinde çözülmesine çalışıyoruz. Biz halkımızla beraber yürüyoruz. Halkımız  için yürüyoruz.Ve halkın sorunlarını  dinlemek için ve onların dertlerine çare bulmak için yürüyoruz. Çözümde buluyoruz. Hamd olsun gittiğimiz her yerde AK  Partinin vitrinini görüyoruz. Gittiğimiz  her köyde,  yol,su altyapı,sosyal tesis ve diğer hizmetlerin yapıldığını görüyoruz. Gitiğimiz her yerde hemşerilerimiz  bizi bağrına basıyor. Yürümede asıl olan kiminle ve niçin yürüdüğündür. Bunu birilerinin düşünmesi lazım. Bu anlamda da yapıcı bu tür eylemleri birleştiri olan millete  hizmet adına bu tür hizmetleri geliştirmek lazım. Onun dışında bir takım bölücülerle, bir takım yıkıcılarla sokak hareketlerinden kaçınmak lazım. Siyaset yapıyorsak,  siyasetin amacı halka hizmettir. Siyasetin başka bir anlamı olamaz. Yürünecekse halkın içinde yürünmelidir. Göstermelik  hareketlerle kol kola girerek, onların da kim  olduğunnu hepimiz çok iyi biliyoruz.Öyle yürümekle bu iş olmuyor. Gelsinler bu derece sıcaklıkta köyleri  gezsinler. Ben buradan seslenmek istiyorum”

Gittiği her köyde gençlerle  sohbet eden ve çocuklara sevgisini gösteren Aydın, çocukları  şekersiz bırakmadı. Çocuklara lolipop dağıtan Aydın, onlarla  bol bol fotoğraf çektirdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023