Kahta Objektif Haber

Bu Kaymakam Adeta Gönülleri Fethediyor

Bu Kaymakam Adeta Gönülleri Fethediyor
1.031
09 Ocak 2017 - 9:25

Halkın içinden biri olma özelliği ile adeta gönülleri fetheden Kâhta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya gittiği her yerde vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılanıyor.

Görevine başladığı günden bu yana vatandaşlara yönelik ziyaretler gerçekleştirmeye devam eden Kâhta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, R. Tayyip Erdoğan Caddesi üzerinde bulunan pazarcı esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Kaymakam Kaya, esnafın sorunlarıyla ilgili birebir bilgi alarak onlarla birlikte sohbet etti. Esnaflar, yapılan sürpriz ziyaret sırasında yoğun ilgi gösterdikleri Kaymakam Kaya’ya teşekkür ederek, görevinde başarılar diledi.

Bir esnaf, “Hoş geldiniz, Allah sizi muhafaza etsin, hayırlı hizmetlerde bulunmayı nasip etsin.” şeklinde konuşurken, kendilerini ziyaret eden Kaymakam’a çay ikramında bulunmak istediklerini söyledi. Esnafların ikramlarını geri çevirmeyen Kaya, vatandaşlarla da selamlaştıktan sonra pazar yerinden ayrıldı.

Esnaf ziyaretlerini sıklıkla yapacağını ifade eden Kâhta Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, “Tüm çabamız Kâhtalı hemşehrilerimin desteği ile ilçemizi daha güzel hale getirmektir. Esnafımızın da huzurlu ve daha rahat bir şekilde çalışabilmesi için elimizden geleni yapacağız. Makamım her zaman halkımıza açıktır.” ifadelerini kullandı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023