Kahta Objektif Haber

Çelik, Vefa Sosyal Destek Çalışmalarına Katıldı

Çelik, Vefa Sosyal Destek Çalışmalarına Katıldı
248
17 Nisan 2020 - 10:52

Adıyaman Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Fehmi ÇELİK VEFA Sosyal Destek Grubu çalışmalarına bizatihi katılarak 65 yaş ve üstü vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşıladı.

Adıyaman Valiliği Bünyesinde kurulan VEFA Sosyal Destek Grubu 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlarımızın COVİD 19 ile mücadele kapsamında ihtiyaçlarını alarak bu ihtiyaçlarını gideriyor.

VEFA Sosyal Destek Grubunda sahada aktif rol alan Adıyaman Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ekipleri ile sahaya çıkan İl Müdürü Fehmi ÇELİK vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşıladı.

Konu ile ilgili görüşlerini aldığımız Çelik “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemiz de zor bir süreçten geçiyor. Allah’a şükürler olsun ki dünya ülkelerinde gördüğümüz krizle mücadelede ki olumsuzlukları ülkemizde görmüyoruz. Bizim ülkemiz çok net bir şekilde mücadele ruhunu en üst seviyede yakalamış durumdadır. Şu anda coronavirüsle mücadelede örnek alınan bir ülkeyiz. Bunun sebebi de birlik beraberlik içinde olmamız gereken günlerde makam ve mevki dinlemeden statü gözetmeksizin mücadeleye dahil olabilme gayretini göstermemizdir. Tüm idarecilerimiz ve personellerimiz ile birlikte sahada hiçbir çekince göstermeden görev alıyoruz. Vatandaşlarımızın sağlığı için idarecilerimiz ve personellerimizle sahada el ele gönül gönüle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu düsturla Vefa Sosyal Destek Grubu içerisinde yer alan ekiplerimizle birlikte 65 yaş ve üstü ile Kronik rahatsızlıkları bulunan vatandaşlarımız tarafından gelen talepleri karşılamak için şahsen zaman zaman sahada sürdürülen çalışmalara katılıyorum. Psikososyal destek mahiyetinde gereken bilgilendirmeyi yaparak, tedbirli olmaları konusunda gerekli uyarılarda bulunuyoruz. Aynı zamanda sahada çalışan mesai arkadaşlarımızın da moral ve motivasyonlarının arttırılmasına katkı sunuyoruz. Sevdiklerimize yara değil yarın bırakmak amacıyla sürekli sahadayız, olmaya da devam edeceğiz.” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023