Kahta Objektif Haber

Cumhur İttifakı Adıyaman’da Bir Araya Geldi

Cumhur İttifakı Adıyaman’da Bir Araya Geldi
763
09 Haziran 2020 - 12:11

AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, MHP Adıyaman İl Başkanı Hüseyin Özgün’ün ev sahipliğinde bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, beraberinde İl Başkanı Mehmet Dağtekin ve Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Adıyaman İl Başkanı Hüseyin Özgün ile bir araya gelerek bir görüşme gerçekleştirdi.

Görüşmede istişarelerin yanı sıra, Adıyaman’da yapılan hizmetler etraflıca ele alındı.

Cumhur İttifakı’nın Türkiye’nin üzerinde oynanan oyunları bertaraf etmek için oluşturulan bir beka davası olduğunu kaydeden Milletvekili Toprak, “Bu davanın en merkezinde milletimizin teveccühü vardır. Liderlerimizin büyük Türkiye’ye olan sevdasını, inancını, adanmışlığını paylaşan herkesle bu kutlu yürüyüş her daim sürecek. Bugün olduğu gibi, İlimizin huzur ve refahını ele alacağımız koordinasyon toplantılarımız bundan sonra da sık sık olacak. Yeni dönemde de Adıyaman’ımızın çehresini daha fazla hizmetle örmek için aynı coşkuyla, aynı inançla çalışmaya devam edeceğiz İnşallah. Cumhur ittifakından bu yana tüm kademeleriyle birlikte canla başla çalışan Sayın Başkanımıza ve yönetim kadrosuna çok teşekkür ediyorum.” açıklamasında bulundu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023