Kahta Objektif Haber

’31 Mart, Yeni Ufuklar Yeni Umutlardır’

’31 Mart, Yeni Ufuklar Yeni Umutlardır’
489
02 Mart 2019 - 0:30

AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri kampanyası kapsamında partisinin propaganda sürecini değerlendirdi.

Hem esnaf ziyaretlerinin,  hem de mahalle toplantılarının çok verimli geçtiğini ifade eden başkan Dağtekin, AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu başkanı Ahmet Aydın ve milletvekilleri İ.Halil Fırat, M.Fatih Toprak ve Yakup Taş ile birlikte ilçe ve beldelerde Seçim Koordinasyon Merkezlerini büyük bir coşku ile açtıklarını belirterek  “31 Mart seçimleri kampanyamız kapsamında hemşehrilerimizle  dolu dolu günler geçiriyoruz. Gittiğimiz, ziyaret ettiğimiz her yerde bizleri adeta bağırlarına basan Adıyamanlı tüm kardeşlerime, ayrıca propagandamız sürecinde yoğun gayret içerisinde çalışan tüm  teşkilatımıza gönülden teşekkürlerimi sunuyorum. Adayımız Süleyman beyin  seçim vaatleri , Adıyaman’ın geleceği için yeni umutlar, yeni ufukları da beraberinde getiriyor.  Dr. Süleyman Kılınç’ı aday göstermemiz,  AK Parti’nin “Gönül Belediyeciliği” misyonuyla da  birebir örtüşüyor. Saha çalışmalarına başladığımız tarihten bu yana Adıyaman’ın siyasi havası bir hayli değişti. Seçim stratejimizde asla polemik, ayrıştırıcı bir dil kullanmıyoruz.  Adayımız Süleyman bey Adıyaman’ın gelecek vizyonunu  daha iyi yerlere taşıyacak projeleri vatandaşlarımızla paylaşıyor. Allah’ın izniyle Adıyaman’ı, ilçeleri ve beldeleri ‘usta’ dokunuşlarla geleceğe taşıyacağız. Adıyaman’ı  ‘güven’ içinde keyif alınarak yaşanan bir şehir yapmak için AK Parti teşkilatı olarak büyük çaba sarf edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Adıyaman AK Parti iktidarı döneminde yatırım ve proje açısından tarihinin en şanslı ve güçlü dönemini yaşadı. 31 Mart’tan sonra da yatırımların katlanarak  devam etmesi için hem il teşkilatı olarak, hem belediye başkanımızla hem de milletvekillerimizle birlikte adeta seferberlik ilan ederek canla başla, kısacası ‘yatırımlara kaldığımız yerden devam” diyeceğiz inşallah. Adıyaman’ı seven herkes, hangi siyasi fikirden olursa olsun, memleketin geleceğini düşünmelidir. Başta İl Teşkilatımız olmak üzere Merkez İlçe Başkanlığımız, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız ve mahalle temsilcilerimizin performansının yanı sıra belediye başkan adaylarımızın sunduğu projelerin direkt sandığa etki edeceğine yürekten inanıyorum.” diye konuştu.

31 Mart seçimleri kampanyasını ‘Gönül belediyeciliği’ konseptiyle yürüttüklerini anımsatan Dağtekin “Bu konsepte tevazu, samimiyet ve gayret var. Ayrıca ‘Memleket İşi Gönül İşi’ sloganımızla bir yandan Adıyaman’ımızın gönüllerine hitap etme gayretindeyiz, bir yandan da adaylarımızın hazırladıkları projelerle hem il merkezimizde hem de ilçe ve beldelerimizde şehirlerimizi yeniden inşası için 31 Mart seçimlerinin bir fırsat olduğunu anlatıyoruz. Şunun altını özellikle çizmek istiyorum; AK Parti 17 yıllık kesintisiz iktidarı dönemi boyunca  ülke sathına yaydığı değişim ve dönüşüm, haliyle şehir sosyolojisinde de bir değişime neden oldu. Bu sosyoloji artık  tüm süreçlerde etkin olarak karşımıza çıkıyor. Yani doğal olarak seçmenler daha yaşanabilir, daha çevreci, daha akıllı ve planlı şehirler talep ediyor. AK Parti olarak bu talepleri fazlasıyla karşılayacak iradeye sahibiz. Liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan seçim manifestomuzu açıklarken gözden kaçırmamamız gereken başlıklar vardı. Bu başlıklar  Şehir Planları, Halkla Birlikte Yönetim, Tasarruf ve Şeffaflık” üzerineydi. Belediye yönetimlerinde şeffaflığı ve istişareyi önceleyen bir yönetim anlayışını daha iyi konumlandırma gayesi ile yola çıktık. Hamdolsun il, ilçe ve belde belediye başkan adaylarımız projelerini kamuoyuna sunarken, manifestomuz doğrultusunda  adeta şehir anayasaları hazırlayarak taslak projeleri ile seçmenlerimizin karşısına çıkıyoruz. AK Parti İl Başkanı olarak yerel yönetimlerin değerini ve gücünü çok iyi biliyoruz. AK Parti’miz iktidara gelirken, yerel yönetimden merkezi yönetime gelen bir partidir. Vatandaşlarımıza vaat ettiğimiz tüm konular  öylesine söylenmiş bir sözler değildir. Söylediklerimiz icraata geçecek sözlerdir. Çünkü bizim siyasi genetiğimizde samimiyetsizliğe ve  popülizme  asla yer yoktur. Sağ olsun Adıyamanlı kardeşlerimiz  sözlerimize güvenerek, bize itimatlarını her daim  sandıkta göstermiştir.” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023