Kahta Objektif Haber

Dağtekin: Hedefimiz 14 Bin Üye

Dağtekin: Hedefimiz 14 Bin Üye
429
10 Eylül 2020 - 13:03

Yeni üye çalışmalarına aralıksız devam eden AK Parti Adıyaman İl Başkanlığı,   AK Parti ailesine yeni üyeler kazandırmak için başlatılan kampanya kapsamında, çevrimiçi başvuru için “akuyelikadiyaman.com” web sitesini hizmete açtı.

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin öncülüğünde yeni üye çalışmaları aralıksız devam ediyor. Bu yıl 14 Bin yeni üye hedefiyle merkez ilçe ile birlikte 8 ilçede eş zamanlı olarak yeni üye kampanyasına başladıklarını dile getiren Başkan Dağtekin “ Adıyaman’ımızın genç ve dinamik bir nüfusu var. Hedef kitlemiz olan genç kardeşlerimizi de AK Parti Adıyaman ailesine kazandırmaktır.  Pandemi, döneminde vatandaşlarımızın bizlere daha rahat ulaşabilmeleri için akuyelikadiyaman.com adlı dijital platformumuzu hemşehrilerimizin kullanımına sunduk. Böylelikle vatandaşlarımız yeni üye olmak isteyen kardeşlerimiz başvurularını online olarak yapabilecekler.  Web sitesi üzerinden alınacak ön başvuruların akabinde, başvuru sahipleri ile iletişime geçerek ikamet ettiği yere göre ilçe teşkilatları, köy/mahalle temsilcileri tarafından üyelik işlemlerini tamamlayacağız. Her koşulda AK Partimize ve bu kutlu davanın lideri olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkan Adıyaman’da inşallah en kısa sürede hedeflediğimiz 14 bin yeni üyeye ulaşarak vatandaşlarımızın AK Partimize olan gönül bağını resmileştireceğiz. Bu kutlu davada ben de varım, bu güzel yolda farklı ve nitelikli, bir sorumluluk üstlenmek istiyorum diyen her bir kardeşimizi partimize üye olmaya, ailemize katılmaya davet ediyorum” dedi.

Öte yandan pandemi dönemi nedeniyle ara verilen AK Parti kongre sürecinin yeniden başladığını anımsatan Dağtekin “Pandemi öncesi Samsat ve Sincik kongrelerimizi yapmıştık.  Salgından dolayı ara verdiğimiz kongrelerimize Genel Merkezimizin öngördüğü takvim doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda 19 Eylül Cumartesi günü sabah saat 10:00’da Gölbaşı ilçe teşkilatımızın, saat 14:00’da ise merkez ilçe teşkilatımızın kongrelerini yapacağız. Elbette bu kongrelerimizi yeni normalin getirdiği kurallar ve tedbirlere hassasiyetle riayet ederek gerçekleştireceğiz. İnşallah Kasım ayı sonu itibariyle tüm Türkiye’deki tüm ilçelerimizde kongrelerimiz tamamlanmış olacak. Sonrasında ise il kongreleri başlayacak.  Türkiye için inandığın yolda yürü sloganıyla başlattığımız kongrelerimizi inşallah büyük bir heyecan ve coşkuyla tamamlayacağız. Allah’a çok şükür; kritik süreçleri yönlendiren, gönül erlerini cesaretlendiren, en umutsuz anlarda bile umudunu koruyabilen bir liderimiz var. Azmin, mücadelenin, bitip tükenmek bilmeyen enerjinin, millet-devlet buluşmasının timsali Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan aldığımız ilhamla ve çizdiği yoldan sapmadan 2023 hedeflerimize inandığımız yolda yürümeye devam edeceğiz “

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023