Kahta Objektif Haber

Demir, ‘Başkan Makamını Kötüye Kullanmıştır’

Demir, ‘Başkan Makamını Kötüye Kullanmıştır’
898
09 Haziran 2018 - 21:35

Gölbaşı ve Besni ilçelerini ziyaret eden HÜDA PAR Adıyaman milletvekili adayları, halkın teveccühünün engellemelere en güzel cevap olduğunu söylediler.

Seçim çalışmaları kapsamında HÜDA PAR Adıyaman milletvekili adayları Mustafa Yetiş, Bilal Demir ve İbrahim Üstün, Gölbaşı ve Besni ilçelerini ziyaret etti.

İlçelerde samimi bir şekilde karşılanan adaylara halk HÜDA PAR’ın ilkeli duruşu ve insanlığa olan hizmetlerinden dolayı tebrik etti.

HÜDA PAR’ın parti programının insanlık için bir gereksinim olduğunu ifade eden vatandaşlar, yeni kurulmasına rağmen kat ettiği yolun önemli olduğunu ve partinin önünün açık olduğunu dile getirdiler.

“Sadece seçim zamanlarında esnafı ziyaret emiyoruz”

İlçe ziyaretleri ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Milletvekili Adayı Bilal Demir, “Halkımızın bize olan teveccühünü gördükçe parti çalışmalarımızı hazmedemeyenlerin neden böyle hukuksuz ve çirkin bir girişimde bulunduğunu daha iyi anlıyoruz. Bizler esnaf kardeşlerimizi sadece seçim zamanlarında ziyaret etmiyoruz. Bir seneyi geçkin bir zamandır düzenli bir şekilde esnaf kardeşlerimizi ve bu aziz halkımızı ziyaret ediyoruz. Onların dertlerini dinleyip sıkıntılarını gündeme taşımaya çalışıyoruz. Bununla birlikte tavsiye ve önerileri varsa onları da önemseyip not alıyoruz. İşte tüm bu çalışmalarımızdan dolayı ve insanlığa bakış acımızın son derece İslami ve insani olması toplumun herhangi bir kesimini her hangi bir şekilde ötekileştirecek söylem ve eylemlerden şiddet ile kaçınmamızdan dolayı halkımız da samimi bir şekilde bize yaklaşmakta ve destek vermektedir.” diye konuştu.

“Belediye Başkanı hizmet makamını zulüm makamı olarak kullanmıştır”

“Bizler seçimlere mevki ve makamlara gelmek için değil halkımıza hizmet edebilme adına giriyoruz.” diyen Demir sözlerine şöyle devam etti:

“Çünkü memuriyet bir hizmetkârlıktır. Zulüm ve tahakküm aleti olmamalıdır. Seçim çalışmaları kapsamında açtığımız seçim standına halkımızın bize olan teveccühünü hazmedemeyen Adıyaman Belediye Başkanı hizmet makamını zulüm makamı olarak kullanmıştır. Bu bağlamda standımızı kaldırarak bizim halkımız ile olan irtibatımızı koparmaya çalışan bu zihniyeti bizler de halkımızın takdirine havale ediyoruz. Bu necip halkımız gerekli cevabı özgür iradesini HÜDA PAR’dan yana kullanarak vermiş olacaktır.”

“Adalet her hak sahibinin hakkını almasıdır”

24 Haziran seçimlerine hür kadrolar ile hazırlanan il teşkilatının halkın huzur, barış ve güvenin teminatı olacağını dile getiren Demir, “Bizler HÜDA PAR olarak; her zaman kardeşliği esas almışız. ‘Önce insan öncelik adalet’ dememizin temelinde tüm insanların yaratılış itibari ile kardeş olması ve insani hak ve hukuklar noktasında bir tarağın dişleri gibi eşit olmasıdır. Hak haktır, büyüğe küçüğe bakılmaz. Adalet ise her hak sahibinin hakkının tamamını almasıdır. Bunun teminatı da inşallah hür kadrolar olacaktır. Her hak sahibi yaratılış itibari ile hak ettiği tüm haklarına hür kadrolar ile kavuşacaktır. Bu anlamda hak ve adalet yolundaki bu çalışmamızda tüm halkımızı HÜDA PAR’a oy vermeye davet ediyorum.” ifadelerini kullandı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023