Kahta Objektif Haber

Deniz, AK Parti’den Aday Adayı Oldu

Deniz, AK Parti’den Aday Adayı Oldu
792
21 Kasım 2018 - 22:15

Mart 2019 Mahalli idareler seçimleri ile ilgili partilerde aday adaylığı başvuruları sürüyor. Gerger ilçesine bağlı Canbeg bölgesinin tanınan Çiftçilerinden Ömer Deniz, AK Parti’den İl Genel Meclis üyeliği için aday adaylığı başvurusu yaptı.

Özellikle canbeg bölgesindeki köylülerin sıkıntılarına çözüm bulma noktasında gece gündüz demeden çalışacağını vurgulayan Aday Ömer Deniz, adaylık başvurusunu Ak Parti Gerger ilçe Başkanı Emin Alpaslan’a teslim etti.

AK Parti Gerger ilçe teşkilatında gerçekleşen adaylık başvurusunda konuşan AK Parti İl Genel Meclis üyesi aday adayı Ömer Deniz, Canbeg bölgesini çok iyi tanıdığını söyledi. Kendisinin de Canbegli olması nedeni ile Ak Parti tarafından adaylığının kabul edilmesi durumunda bölgenin sorunlarını, il genel meclisinde çözüme kavuşturmak için bölgeyi en iyi şekilde temsil edebileceğini söyledi.

Aday adayı Ömer Deniz, “Canbeg bölgesinde yıllardır bir il encümeni çıkmadı. Canbeg bölgesinin daha da gelişmesi ve sorunlarının ivedilikle çözüme kavuşması için adayım. Canbegliler bir il encümeni istiyor. Bende bu noktada üzerime düşen görev ne ise yapmaya hazırım. Bende bir Canbegli olduğum için bölgeyi de iyi tanıyorum. Benim amacım hiç bir zaman mevki makam değil, amacım sadece halkımıza hizmettir. Zaten günüm çoğunluğu hemşerilerimle iç içe geçiyor. Ak Parti tarafından adaylığımın kabul edilmesi durumunda bölgenin sorunlarını, il genel meclisinde çözüme kavuşturmak için bölgeyi en iyi şekilde temsil edebileceğimi düşünüyorum.” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023