Kahta Objektif Haber

Doktor Ercan Kurt Aday Adaylığını Açıkladı

Doktor Ercan Kurt Aday Adaylığını Açıkladı
870
03 Kasım 2018 - 20:37

Kahtalı Genç Doktor Ercan Kurt, Mardin Kızıltepe Devlet Hastanesi’ndeki doktorluk görevinden ayrılarak AK Parti Kahta Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıkladı.

Doktor Ercan Kurt, kendisini destekleyenlerle birlikte düzenlediği kahvaltılı basın toplantısında yaptığı açıklamada, Kahta’ya yeni bir vizyon getirmek için aday adayı olduğunu söyledi.

Doktor Kurt açıklamasında, “Değerli Dostlar, arkadaşlar, kıymetli büyüklerim, genç kardeşlerim, saygı değer Kahtalı Hemşehrilerim ve Değerli basın mensubu arkadaşlar. Bugün hayatımın en önemli kararlarından birini burada sizlerle ve tüm Kahta Kamuoyuyla paylaşmak istiyorum. Doğduğum, büyüdüğüm, yaşamaktan büyük keyif aldığım, doğasını sevdiğim, havasını kokladığım, ailem ile birlikte bir çok alanlarda hizmet verdiğim, dostluğu huzuru gördüğüm güzel Kahta’mıza hizmet etmek amacıyla önümüzdeki yerel seçimlerde Adalet ve Kalkınma Partisinden Kahta Belediye Başkanlığına aday adaylığımı şuan itibariyle açıklamaktan büyük bir gurur ve onur duyuyorum.” dedi.

– ‘Adaylık Kararımı Yeni Almadım’

“Hemen belirtmeliyimki bu karar bir kaç günde alınmış bir karar değil, Üniversite  yıllarımdan beri  olgunlaşan bir karardır. Farklı ortamlarda konu açıldıkça partili veya değil bir çok kişiden, Kahta’lı hemşehrilerimden hep olumlu, sıcak, teşvik edici mesajlar aldım. Son zamanlarda görüştüğüm bir çok partili büyüğüm, Kahta’mıza güzel hizmetlerde bulunmuş,Kahta’mızın tanınan simalarından partililerin ,dostlarımın bu kararın alınmasında en büyük etkendirler. Bu karar hiç bir kişisel hesap,hırs ve ihtiraz içermemekte, gelecekte de içermeyecektir. Sadece güzel Kahta’mıza ve değerli hemşehrilerime daha fazla faydalı olabilmek, hizmet edebilmek için ” insanların en hayırlısı insanlara en fazla faydalı olandır” hadisi şerifinden hareketle bu hizmete talibim.”

– ‘Kahta’ya Yeni Bir Vizyon Getirmek İstiyorum’

“Bu zorlu süreçte deneyimli, belediyeciliği , yerel yönetimleri bilen Kahta’mızı tanıyan tecrübeli ekibimle, İlçemize yeni bir vizyon getirmek, daha güzel hizmetler etmek için siz değerli Kahta’lı hemşlehrilerimin desteklerini bekliyorum. Hep birlikte “vakit Kahta vakti” diyerek hepinizi en içten duygularla selamlar, saygı ve sevgilerimi sunarım.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023