Kahta Objektif Haber

Emlakçılar Derneği İlk Kongresini Yaptı

Emlakçılar Derneği İlk Kongresini Yaptı
865
03 Mart 2018 - 19:39

Kahta’da faaliyet gösteren Emlakçılar, kurdukları derneğin ilk kongresini gerçekleştirdi.

Kahta Seyr-i Sefa Kafe’de gerçekleşen Kahta Emlakçılar Derneği seçimine tek liste ile girildi.

Toplam 27 üyesinin bulunduğu derneğin, 22 üyesi seçimlerde oy kullandı. Kullanılan oyların tamamını alan Murat Adsay, dernek başkanlığına seçildi.

Oyların tamamını alarak Kahta Emlakçılar Derneği başkanı seçilen Murat Adsay, olağan genel kurul toplantısında çıkan sonucun herkese hayırlı olmasını diledi.

Derneğin amacına dikkat çeken Başkan Adsay, “Kahta Emlakçılar Derneği olarak kuruluş amacımız ilçemizde bu sektörde yapılan tüm hizmetlerin kalitesini yükseltmek. Dernek üyelerimizle sürekli iştişare içinde olarak emlak sektörünün karşılaştığı sorunları ve eksik yönlerini değerlendirmeye çalışacağız. Gayrimenkullerin hem alımında hem de satımında vatandaşlarımıza en iyi hizmetin verilmesine gayret göstereceğiz. Yapacağımız haftalık ve aylık toplantılarla vatandaşlarımızın gayrimenkul alanındaki beklentilerini sürekli değerlendirme imkanı bulacağız. Ayrıca Vatandaşlarımızın istek ve taleplerini istişare ederek gayrimenkul alışverişlerindeki yerel ve bölgesel farklılıkları ortadan kaldırmayı hedefliyoruz. Esnaf odamıza kayıtlı, oy veren ve oylarını kullanamayan tüm esnaf kardeşlerime çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Kahta Emlakçılar Derneği ilk kongresine, Kahta İlçe Müftüsü Rıfat Çevik, Kahta Ziraat Odası Başkanı Rüştü Turanlı, Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Zeynel Çelik ve ilçedeki emlakçılar katıldı.

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023