Kahta Objektif Haber

Erdoğan: Süleyman Kılınç Adıyaman Adayımızdır

Erdoğan: Süleyman Kılınç Adıyaman Adayımızdır
891
24 Kasım 2018 - 19:04

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart 2019 yerel seçimleri için Adıyaman Belediyesi adaylarının Dr. Süleyman Kılınç olduğunu açıkladı.

AK Parti Adıyaman İl Başkanı ve AK Parti Adıyaman Milletvekilleri, Haliç Kongre Merkezinde düzenlenen aday tanıtım toplantısında Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu’nun da yer aldığı fotoğraf karesi ile birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün 14 büyük şehir ve 26 ilde belediye başkan adaylarının isimlerini Haliç Kongre Merkezinde düzenlenen aday tanıtım toplantısında açıkladı. Erdoğan, toplantıda AK Parti’nin Adıyaman Belediyesi Başkan adayının Dr. Süleyman Kılınç olduğunu duyurdu.

Aday tanıtımının yapıldığı Haliç Kongre Merkezindeki toplantıya AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, AK Parti Adıyaman Milletvekilleri Ahmet Aydın, Muhammed Fatih Toprak, Yakup Taş ve Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu katıldı. Geçtiğimiz günlerde apandisit ameliyatı olan Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat ise, istirahat etmesi gerektiğinden dolayı katılamadı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023