Kahta Objektif Haber

Genç Diriliş Dergisinin Mart 2018 Sayısı Çıktı

Genç Diriliş Dergisinin Mart 2018 Sayısı Çıktı
673
12 Mart 2018 - 7:54

Genç Diriliş Dergisi, Mart 2018 tarihli 9. Sayısı ‘Bir Diriliş Eylemi Namaz’ı kapağına taşıdı.

​​​​​​​Dergide, “Namaz Gönüllüleri Platformu Sözcüsü Abdullah Yıldız ile Namaz” konulu bir röportaj da var.

“Diriliş Gençliğinin Sesi” şiarıyla 6 ayda bir yayın hayatını sürdüren Genç Diriliş Dergisinin Mart 2018 tarihli 9. Sayısı çıktı.

“Bir Diriliş Eylemi Olarak Namaz” manşetiyle okuyucusunun karşısına çıkan dergide, gençlerin dilinden namaz ile ilgili şiirler de yer alıyor.

Derginin dosya konusu olan Namazın, muhteşem bir birleştirici güce sahip olduğu belirtilirken, dilleri, renkleri, düşünceleri ve fikirleri ne olursa olsun bütün Müslümanları tek çatı altında toplamayı çok iyi başardığını öte yandan Namaz kılan kişinin safını belirleyen büyük bir eylem olduğu vurgulanıyor.

Genel Yayın Koordinatörü Eğitimci İsmail Işık, derginin başlarken yazısında, “Merhaba gençler; Diriliş Gençliğinin Sesi, Genç Diriliş Dergimizin dokuzuncu sayısıyla yine siz genç kardeşlerimizle birlikteyiz inşallah. Dergimizin bu sayısında namazı ele alıyor genç kardeşlerimiz.”

Namaz bir diriliş eylemi “sloganıyla yola çıktığımız bu sayımızda, Hülya Akcebe Hoca’mızın  ‘Dirilmek İçin Çıkılan Yolları Sevdim’ adlı yazısı ve Namaz Platformu Sözcüsü Sayın Abdullah Yıldız hocamızla gerçekleştirdiğimiz sohbet tadında röportajımız siz okuyucuların istifadesine sunuyoruz. Gençlerimiz de bu sayıda büyük bir özveri göstererek yazılarını yazdılar katkılarından dolayı tüm yazarlarımıza teşekkür ediyorum, Allah hepsinden razı olsun.” İfadelerine yer verdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023