Kahta Objektif Haber

Gergerli Hemşehrimiz Bilal Sonses, Müzik Dünyasının Genç Yıldızı Oldu

Gergerli Hemşehrimiz Bilal Sonses, Müzik Dünyasının Genç Yıldızı Oldu
1.555
02 Kasım 2021 - 16:30

‘Nazlım’ ve ‘Hadi Yalan De’ gibi şarkılarla şöhrete kavuşan Gergerli Hemşehrimiz Mehmet Sonses, 2002 yılında geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetmişti. Şimdi ise, 27 yaşındaki oğlu Bilal Sonses, çıkardığı şarkılar ile müzik dünyasının genç yıldızlarından biri olarak zirvedeki yerini koruyor.

Zeytinburnu’nda, sahil yolunda aşırı hız yapınca direksiyon hakimiyetini kaybeden Gergerli Hemşehrimiz Mehmet Sonses, trafik kazası geçirerek hayatını kaybetmişti. Oğlu Bilal Sonses, babasını kaybettiğinde ise henüz 8 yaşındaydı.

Öğrenci evinde yazdı şimdi milyonlar dinliyor

2014 yılında Youtube de kanal açtı. Şarkılarını yüklemeye başladı. İlk dinleyicileri iki elin parmakları kadardı. O zamanlar yüklediği şarkıları sadece çevresi ve arkadaşları dinliyordu. Çalıştı, pes etmedi. Şarkıları beğenilmeye başladıktan sonra izlenme sayıları kartopu gibi büyüdü, büyüdü, milyonlara ulaştı. Youtube’de 3 milyondan fazla abonesi bulunuyor.

En büyük destekçisi annesi oldu

Babasını kaybettikten sonraki en büyük destekçisi annesi oldu. Genç müzisyen, şarkılarını piyasaya çıkmadan önce annesine dinletiyor, o da fikirlerini söylüyor. Bilal Sonses, lisede aşçılık, üniversitede ise turizm-otelcilik bölümünde İstanbul eskort eğitim görmüş.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023