Kahta Objektif Haber

Gönüllerin Vekili, Yorulmak Bilmiyor

Gönüllerin Vekili, Yorulmak Bilmiyor
507
20 Mayıs 2019 - 22:18

AK Parti Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, yorulmadan bıkmadan sevgiyle çalışıyor.

23 Haziran’da yenilenecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri kapsamında İstanbul’da giden AK Parti Adıyaman Milletvekili ve Marmara Bölge Koordinatörü Muhammed Fatih Toprak, başta Sivil Toplum Kuruluşları olmak üzere İstanbul’da bulunan hemşerilerini ziyaret ediyor.

-‘Adıyamanlılar Çiğköfte Alanında Dev Bir Sektör Oluşturdu’

İlk olarak etsiz çiğköfte sektörünün öncü kuruluşları olan Battalbey ve Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi firmalarının sahipleri olan Aybak kardeşleri ziyaret eden Toprak, alanında dev bir sektör oluşturan ve Adıyaman’ın tanıtımına önemli katkı sunan Aybak kardeşleri başarılarından dolayı tebrik etti.

-‘Yöresel Sanatçılarımız Hayran Bırakıyor’

Daha sonra Adıyamanlı ses sanatçılarıyla bir araya gelen Toprak, onlarla hasbihal ederek söyledikleri türkülere eşlik etti. Kimi zaman hüznü, kimi zaman coşkuyu en özgün şekilde yorumlayan Adıyamanlı sanatçıların gönüllerdeki yerlerini aldıklarını vurgulayan Toprak, “Adıyamanlı sanatçılarımız, sesleri ve eserleriyle etkileyen, hatta bizden sonraki nesillere esin kaynağı olabilecek farklı bir yorum ve sanatıyla herkesi kendilerine hayran bırakmıştır.” dedi.

-‘Müthiş Bir Algı Operasyonu Yapılıyor’

Cumhur ittifakı kapsamında İstanbul’daki seçim çalışmalarını sürdüren MHP Sultangazi İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelen Toprak, yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Burada İstanbul seçimlerinin önemli olduğuna işaret eden Toprak, açıklamalarda bulundu.

Toprak, “23 Haziran’da seçim yapılacak. Çok çalışmamız lazım. İnsanlarımızı başka bir algıya yönlendirmek için müthiş bir gayret var. Biz o gayreti inşallah boşa çıkaracağız. Bu konuda her birinizin gayret ve samimiyetle çalışacağına inancım tam.” ifadelerini kullandı.

Adıyaman Gerger İlçesi Drejan Merkez Koşarlar Köyü Sosyal Yardımlaşma Derneği’nin Adıyamanlılar Vakfı’nda düzenlediği iftar programına da katılan Toprak, Ramazan ayının birlik ve beraberliği pekiştirdiğine vurgu yaparak bu güzel ortamda olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

-‘Hemşerilerim İle Yakın İletişim İçindeyim’

İstanbul’da farklı sektörlerde faaliyet gösteren iş adamlarını ziyaret eden Toprak, yakın iletişim için bu gibi ziyaretlerin önemli olduğunu belirtti. Toprak, “Değişik vesileler ile her İstanbul ziyaretimde mutlak surette çok sayıda STK’ları ziyaret etme şansı buluyoruz ve aynı zamanda iş adamı olan hemşerilerimizi iş yerlerinde ziyaret ederek hem onların çalışmaları hakkında neler yapabildiğini yerinde görmek ve hemde Adıyaman ile ilgili neler yapabiliriz düşüncesiyle görüş alışverişinde bulunuyoruz. Ayrıca global manada da onların duygu ve düşüncelerinden yararlanmaya çalışıyorum.” şeklinde konuştu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkçi ve Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu ile birlikte hemşeri derneklerinin stantlarını ziyaret eden Toprak, burada bulunan vatandaşlarla hasbihal ederek birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Milletvekili Toprak’ın İstanbul Programı, Gerger Drejan Aşireti mensuplarıyla bir araya geldiği toplantı ile sona erdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023