Kahta Objektif Haber

Müşahade Altındaki Kızını Boğdu

Müşahade Altındaki Kızını Boğdu
1.664
06 Şubat 2018 - 14:26

Müşahede altındayken annesi Zekiye S.’nin, sevgilisi olduğu belirtilen Nihat Ç.’nin yardımıyla ağladığı için boynunu sıktığı kız çocuğunun beyin ölümü gerçekleşti. Çift gözaltına alındı.

Olay, Adıyaman Üniversitesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde meydana geldi. Anne ve babası ayrıldığı için Sevgi Çocuk Evinde kalan Zeynep Atalay, yüksek ateş şikayetiyle hastaneye kaldırıldı.

Zekiye S. de, sevgilisi olduğu belirtilen Nihat Ç. ile birlikte müşahede altında tutulan kızı Zeynep’i hastanede ziyaret etti. Ziyaret sırasında Zekiye S., iddiaya göre ağladığı için sevgilisi olduğu belirtilen Nihat Ç.’nin de yardımıyla kızının boğazını sıktı.

Doktorlar, bir süre sonra ateşini ölçmek için kontrol ettikleri kız çocuğunun, boynunda kızarık ve morluklar olduğunu fark etti.

Kız çocuğu yoğun bakıma alınırken, durum polise bildirildi.

Yapılan muayenede Zeynep Atalay’ın beyin ölümü gerçekleştiği belirlenirken, annesi Zekiye S. ile Nihat Ç. gözaltına alındı.

Emniyetteki ifadesinde, ağladığı için kızının boğazını sıktığını söylediği belirtilen Zekiye S. ile Nihat Ç., işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

KAHTAOBJEKTİF.COM | Tüm Hakları Saklıdır © 2016 - 2023